STRONA GŁÓWNALokalizator GPS TelefonieJak bezpłatnie zlokalizować czyjś telefon?

Jak bezpłatnie zlokalizować czyjś telefon?

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu online - Lokalizator GPS telefonu za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Ze względu na ogromne znaczenie korzystania z GPS w telefonach komórkowych, potrzeba możliwości zlokalizowania innej osoby poprzez śledzenie jej telefonu komórkowego stała się coraz większa.

Możliwość zlokalizowania telefonu komórkowego jest bardzo przydatna, zwłaszcza gdy chcesz poznać lokalizację innej osoby bez jej wiedzy.

Aby to osiągnąć, istnieje kilka sposobów, w tym artykule powiemy Ci wszystko na ten temat, alternatywy i kroki, aby móc pomyślnie śledzić telefon komórkowy.

Jak zlokalizować telefon komórkowy?

Wśród różnych sposobów śledzenia czyjegoś telefonu komórkowego jako główną mamy aplikacje szpiegowskie, ze względu na ich poziom wydajności i użyteczności (biorąc pod uwagę wszystkie ich cechy).

Aplikacje te pozwalają nie tylko zlokalizować telefon komórkowy za pomocą GPS z innego telefonu komórkowego, ale także współdziałać ze wszystkimi elementami i funkcjami telefonu.

Najlepszą aplikacją do zlokalizowania czyjegoś telefonu komórkowego na rynku jest CellSpy.

CellSpy ma najwięcej funkcji i wielojęzyczną obsługę klienta 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Wśród głównych cech aplikacji mamy:

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo
 • Dostęp do połączeń przychodzących lub wychodzących, wiadomości i kontaktów
 • Dostęp do sieci społecznościowych zainstalowanych na urządzeniu docelowym
 • Dostęp do usług przesyłania wiadomości zainstalowanych obok udostępnionych plików
 • Dostęp do plików multimedialnych, takich jak zdjęcia lub filmy

Bieżąca sekcja śledzenia lokalizacji przez GPS jest bardzo kompletna, ponieważ oferuje kluczowe informacje, takie jak lokalizacja w czasie rzeczywistym (w formacie listy z dokładnym adresem, czasem, a nawet współrzędnymi).

CellSpy jest oferowany w dwóch możliwych typach subskrypcji (Basic i Premium).

Tworzenie Geo - Fences to kolejna funkcja CellSpy, dzięki której możesz zdefiniować bezpieczne strefy, poznać częstotliwość wizyt w określonym miejscu wraz z historią aktywności w strefie, a także otrzymywać powiadomienia e - Mail o każdym wejściu lub wyjściu strefa.

Wypróbuj aplikację, aby zlokalizować telefon komórkowy teraz!

Jak wyśledzić telefon komórkowy za darmo?

Główni programiści smartfonów nie są nieświadomi rzeczywistości ich użytkowników, jeśli chodzi o potrzebę zlokalizowania telefonu komórkowego. Z tego powodu tworzą aplikacje, aby móc bez problemu zlokalizować telefon komórkowy za pomocą GPS z innego telefonu komórkowego lub z komputera.

# 1 Telefony z Androidem

Znajdź swój telefon

 • Przejdź do następującego linku:https://www.google.com/android/find
 • Stamtąd, jeśli masz już zarejestrowane urządzenie i powiązane z nim konto e - Mail, możesz sprawić, by urządzenie dzwoniło przez 5 minut.
 • W przeciwnym razie zaloguj się za pomocą adresu e - Mail związanego z telefonem komórkowym, który chcesz śledzić, korzystając z poświadczeń dostępu.
 • W lewej górnej części strony możesz wybrać urządzenie do zlokalizowania (może być więcej niż jedno skojarzone z kontem) i rozpocząć proces.
 • Zostanie wyświetlona lokalizacja urządzenia (musi być połączone z siecią Wi - Fi lub komórkową siecią danych i mieć włączoną lokalizację).

W przypadku braku możliwości zlokalizowania urządzenia, informacje, które posiada, można zabezpieczyć za pomocą opcji zabezpiecz urządzenie, opcja ta pozwala na zablokowanie urządzenia iw przypadku wykrycia pozostawienie wiadomości pomocniczej obok numeru telefonu (obie opcjonalne).

Jeśli urządzenie zostanie uznane za utracone w całości, jego dane mogą zostać usunięte, nawet jeśli w danym momencie nie ma połączenia, po ponownym podłączeniu wszystkie elementy zostaną usunięte z systemu.

# 2 Apple

Użytkownicy telefonów produkowanych przez firmę Apple mają do dyspozycji aplikację Find my iPhone (znajdź mojego iPhone'a), procedura śledzenia telefonu komórkowego za pomocą tej aplikacji wygląda następująco:

 • Pobierz aplikację Find My iPhone na inne urządzenie.
 • Zaloguj się do niego przy użyciu poświadczeń dostępu iCloud.
 • Naciśnij telefon, który chcesz zlokalizować (jeśli nie ma baterii ani połączenia internetowego przez komórkową transmisję danych lub Wi - Fi, zobaczysz ostatnią lokalizację, która została zsynchronizowana z aplikacją.
 • W sekcji „opcje" można wykonać czynności, o których już wspomnieliśmy (sprawić, by urządzenie zadzwoniło, zablokować je i zobaczyć jego lokalizację, jeśli jest aktywne, a nawet usunąć informacje przechowywane w telefonie komórkowym).

Zaleca się wykonanie kopii zapasowej, aby uniknąć utraty poufnych informacji. W przypadku, gdy telefon jest wyłączony, gdy jest włączony, otrzymasz powiadomienie pocztą, abyś mógł kontynuować śledzenie.

# 3 Windows Phone

Śledzenie telefonów komórkowych z tym systemem operacyjnym stało się już jakiś czas temu dla urządzeń, które są od 2014 roku, jest podobne do aplikacji działających w innych wymienionych wcześniej systemach operacyjnych i jest wykorzystywane w następujący sposób:

 • Przejdź do łączamicrosoft.com/devicesw przeglądarce i uzyskaj dostęp za pomocą poświadczeń wiadomości e - Mail firmy Microsoft powiązanej z urządzeniem
 • Kliknij pokaż szczegóły w urządzeniu, które chcesz zlokalizować, w tym miejscu powinna pojawić się lokalizacja telefonu komórkowego
 • W ten sam sposób możesz wywołać dzwonek telefonu w tej sekcji, aby go zlokalizować.
 • W przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu wszystkie informacje można zablokować i usunąć w tej samej sekcji

W przypadku wyjęcia karty SIM, wyczerpania baterii telefonu, wyłączenia go lub wyłączenia transmisji danych, śledzenie danego telefonu komórkowego nie będzie możliwe. Dotyczy to wszystkich wyżej wymienionych przypadków.

Wniosek

Jeśli masz pytania dotyczące lokalizacji telefonu komórkowego z komputera lub zlokalizowania telefonu komórkowego z innego telefonu komórkowego, w zależności od tego, które urządzenie chcesz śledzić, wystarczy wykonać czynności opisane szczegółowo w tym artykule.

Pamiętaj jednak, że wszystkie rodzime metody mają swoje słabe strony. Dlatego bezpieczną i solidną opcję można znaleźć w aplikacjach szpiegowskich CellSpy, które przedstawiliśmy w tym artykule, jest narzędziem, które zapewni najlepsze rozwiązanie do zdalnej lokalizacji i zarządzania dowolnym monitorowanym telefonem komórkowym.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.