STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppJak bezpłatnie monitorować WhatsApp mojej dziewczyny bez jej wiedzy?

Jak bezpłatnie monitorować WhatsApp mojej dziewczyny bez jej wiedzy?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

WhatsApp jest obecnie jedną z najpopularniejszych usług komunikacyjnych. Są tacy, którzy nie mają zainstalowanego i używanego WhatsApp na swoich telefonach komórkowych. W rzeczywistości aplikacja jest tak popularna i potrzebna, że jest już domyślnie instalowana na większości smartfonów.

Ponieważ nie jest ograniczony tylko do grupy wiekowej, można go zobaczyć od dzieci po osoby starsze za pomocą aplikacji. Codziennie wymieniane są miliardy wiadomości, które teoretycznie mogą zobaczyć tylko nadawca i odbiorca.

To oczywiście zmusza należącą do grupy Facebooka firmę do nieustannego inwestowania kilku milionów dolarów w próbę podwyższenia poziomu bezpieczeństwa platformy, tak aby ataki na poufne informacje firmy i jej klientów były zawsze chroniony.

Ale czy naprawdę nie ma sposobu, aby włamać się do cudzego WhatsApp w praktyce?

Czy można zhakować WhatsApp w 2021 roku?

Wiele osób ma wątpliwości i próbuje dowiedzieć się, jak złamać WhatsApp w 2021 roku. W rzeczywistości włamanie do WhatsApp jest możliwe i, jak zobaczymy później, można to zrobić w stosunkowo prosty sposób. Należy jednak zwrócić uwagę na metodę, której zamierzasz użyć do zhakowania WhatsApp. Dzieje się tak, ponieważ nie wszystkie usługi i strony internetowe, które obiecują ten wyczyn, są w stanie skutecznie zgarnąć WhatsApp.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Jak zobaczysz, witryny, które oferują usługę za darmo, prawie zawsze mają na celu gromadzenie Twoich danych. Niektóre po prostu nie działają, a inne wykorzystują moc obliczeniową swoich maszyn do wydobywania kryptowalut.

Zniewolenie urządzenia w kopaniu kryptowalut znacznie zmniejszy jego wydajność przetwarzania, często uniemożliwiając wykonanie niewielkich plików lub zainstalowanie nowych programów. Możesz praktycznie uczynić swój komputer bezużytecznym do innych działań.

Ale nie tylko to. Istnieje wiele różnych stron internetowych i programów, które obiecują cudowne sposoby hakowania WhatsApp bez żadnych kosztów. Rozmawialiśmy już o tym, ile te firmy inwestują w bezpieczeństwo. Tak więc, aby stworzyć i utrzymać skuteczny sposób na zrobienie tego, firma musi dużo zainwestować i, oczywiście, przerzucić koszty, aby odzyskać pieniądze, a ostatecznie zysk.

Tak więc pierwszą lekcją, o której należy pamiętać, dla tych, którzy chcą włamać się do cudzego WhatsApp w bezpieczny i niezawodny sposób, jest wiedzieć, że będziesz musiał dokonać pewnych inwestycji. Dobra wiadomość jest jednak taka, że istnieją niedrogie alternatywy, które z pewnością zmieszczą się w Twojej kieszeni.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najpopularniejszych usług i stron internetowych, które twierdzą, że mogą włamać się do WhatsApp. Ponadto pokażemy później metodę, która naprawdę działa, a także te, które są po prostu oszustwem lub oszustwem. Czytaj dalej i dowiedz się, jak zhakować WhatsApp.

Rake WhatsApp z innego telefonu

W rzeczywistości możliwe jest zhakowanie WhatsApp innej osoby, jak pokażemy później. Jednak nie ma bezpłatnej metody, która faktycznie działa lub jest w stanie to zrobić.

Krótko mówiąc, wszystkie bezpłatne metody, które obecnie możemy znaleźć w Internecie, są fałszywe i, jak już powiedzieliśmy, mogą skończyć się na własnej maszynie. Ogólnie rzecz biorąc, bezpłatne metody są oszukańcze i mają na celu wyłącznie kradzież informacji lub wykorzystanie mocy obliczeniowej komputera.

Oznacza to, że włamanie się do WhatsApp z innego telefonu komórkowego nie jest technicznie możliwe, ponieważ technologia samej aplikacji uniemożliwia odczytanie wiadomości. Dzięki kompleksowemu szyfrowaniu WhatsApp zapewnia, że wiadomości są rozumiane tylko przez tych, którzy je wysyłają, i tych, którzy je otrzymują.

Hakowanie witryny WhatsApp

Przetestowaliśmy najlepsze aplikacje szpiegowskie (te naprawdę najlepsze) i zweryfikowaliśmy taką, która robi to, co obiecuje. Zasadniczo musisz zainstalować aplikację na telefonie osoby, którą chcesz zhakować. Spośród wszystkich witryn oferujących tę funkcję jedyną aplikacją do hakowania WhatsApp, która naprawdę działała ze wszystkimi funkcjami w naszych testach, był CellSpy.

CellSpy początkowo koncentruje się na śledzeniu i kontroli rodzicielskiej. To znaczy, aby rodzice wiedzieli, co ich dzieci robią z telefonem komórkowym. Jest w stanie monitorować całą aktywność telefonu komórkowego (dokładnie nie tylko WhatsApp, ale wszystkie inne aplikacje społecznościowe, połączenia i wiadomości).

Ponadto CellSpy oferuje niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w zarządzaniu interfejs. Możesz przeglądać zebrane dane (takie jak na przykład rozmowy WhatsApp) za pośrednictwem dowolnej przeglądarki w dowolnym miejscu. Jest kompatybilny z telefonami iPhone i Android i działa nawet na urządzeniach, które nie zostały odblokowane.

Krótko mówiąc, będziesz mieć pełną kontrolę nad wszystkim, co dzieje się na monitorowanym urządzeniu, daleko poza tylko wiadomościami WhatsApp. Dostępnych jest ponad 25 innowacyjnych i potężnych funkcji, które przenoszą wszystkie informacje z monitorowanego urządzenia w wygodny, niewidoczny i bezpieczny sposób do panelu sterowania w czasie rzeczywistym.

Hack WhatsApp Online za darmo

Większość usług, które są oferowane za darmo w Internecie w celu włamania do WhatsApp, to w rzeczywistości rodzaj oszustwa. Większość tych usług wymaga umieszczenia linku do profilu użytkownika WhatsApp i naciśnięcia dowolnego przycisku, który „magicznie" włamuje się do WhatsApp drugiej osoby.

Przedstawione wyniki są na ogół fałszywe. Ponadto usługi te często proszą Cię o pobranie pliku, który w rzeczywistości jest wirusem. Dzieje się tak, gdy nie instalują automatycznie wirusa za pośrednictwem rozszerzenia w przeglądarce (lub przeglądarce). Najczęstsze problemy z fałszywymi usługami to:

  • Zwykle proszą cię o pobranie pliku, który będzie działał jak wirus na twoim komputerze;
  • Mogą aktywować złośliwe rozszerzenia bez Twojej zgody;
  • Wiele z tych rozszerzeń może być ukrytymi kopaczami korzystającymi z przetwarzania na twojej maszynie;
  • Oprócz tego, że nie włamują się do WhatsApp, mogą zagrozić Twojemu telefonowi komórkowemu i komputerowi, pozostawiając je powolne i niezdolne do jakiejkolwiek aktywności.

Poniżej znajdziesz analizę i przegląd niektórych z tych fałszywych i złośliwych usług:

Xploitz Whatsapp

Xploitz to jedna z fałszywych usług, które najczęściej pojawiają się w wynikach wyszukiwania. Prosi użytkownika o utworzenie numeru „identyfikatora", a następnie generuje fałszywy odsyłacz, który ma zostać podany domniemanej ofierze. Jednak nie działa, a nawet może uszkodzić maszynę osób, które mają do niej dostęp.

SpyingWapp

Espiarwapp to strona internetowa, która obiecuje włamać się do WhatsApp za pomocą własnej technologii. Krótko mówiąc, obiecuje, że klonując i fałszując adres MAC, można zhakować inny WhatsApp. Pomimo przekonującego tonu, to tylko kolejna fałszywa usługa, która nie działa, aby zhakować WhatsApp.

Hack WhatsApp według numeru

Szukając łatwego sposobu na zaatakowanie WhatsApp, wiele osób w końcu ucieka się do wszystkich metod dostępnych w Internecie. Oznacza to, że w końcu klikają złośliwe linki lub, jak widzieliśmy, pobierają pliki, które tylko narażają komputer lub smartfon. Często zdarza się, że osoba, która próbuje narobić zamieszania, kończy się kradzieżą własnych informacji.

Próba szpiegowania WhatsApp według numeru to tylko jedna z fałszywych metod rozpowszechnianych w Internecie. Dlatego sama znajomość numeru osoby, którą chcesz zhakować, nie wystarczy, aby ją zhakować, ponieważ sama WhatsApp ma technologię, która może temu zapobiec. Później zobaczymy metodę, która naprawdę działa.

Zhakuj WhatsApp przez WIFI lub sieć lokalną

Pomysł, że możesz włamać się do WhatsApp przez Wi - Fi, czyli przez sieć lokalną, jest bardzo rozpowszechniony w Internecie, ale nie działa. Chociaż wiele można znaleźć w sieci lokalnej (np. Strony internetowe otwierane na komputerze), nie jest możliwe odczytanie ani przechwycenie wiadomości WhatsApp w ten sam sposób.

Wiadomości wysyłane przez WhatsApp mają wysoki poziom szyfrowania. Połączenie lokalne nie jest w stanie przechwycić przez porty TCP lub UDP. W odległej możliwości można było nawet przechwycić wiadomości, ale nie można ich było odszyfrować. Innymi słowy, usługi hakerskie WhatsApp przez Wi - Fi są fałszywe.

Dlaczego istnieją fałszywe usługi do zgarniania WhatsApp

Strony internetowe są stosunkowo łatwe i szybkie w tworzeniu. Oznacza to, że fałszywa witryna lub usługa może zostać utworzona w ciągu kilku minut i potencjalnie wygenerować duże zyski dla jej twórcy. Zwykle te witryny są reklamowane za pomocą płatnych reklam, aby przyciągnąć więcej odwiedzających.

Przy dużej liczbie odwiedzających, szanse na utrwalenie się oszustwa zwiększają się, przynosząc w ten sposób zysk twórcy witryny. Większość oszukańczych witryn inwestuje w wirusy w celu zbierania informacji o użytkownikach lub w ukrytych kopaczy, którzy wykorzystują przetwarzanie maszyny.

Poniżej przeanalizujemy jedyną metodę, która naprawdę działa w przypadku szpiega WhatsApp na odległość. Nie jest darmowy, ale jest w stanie zhakować WhatsApp innej osoby bez większego wysiłku i obaw, ponieważ jest wolny od wszelkiego rodzaju wirusów.

Czy masz jakieś pytania? Zapytaj w komentarzach!

Analiza i wnioski, jak zhakować Whatsapp

Jak widzieliśmy, jeśli chcesz włamać się do cudzej aplikacji WhatsApp, musisz być bardzo ostrożny. Jest to sformułowane w ten sposób, ponieważ około 90% metod oferowanych w Internecie to fałszywe lub czyste oszustwo. Zwykle fałszywe metody pojawiają się na górze wyników wyszukiwania, więc należy zwrócić uwagę.

W rzeczywistości nasze testy wykazały, że bezpłatne usługi nie są w stanie w żaden sposób śledzić WhatsApp. Większość witryn oferujących bezpłatną usługę chce po prostu wykraść dane użytkowników lub zainstalować jakiś rodzaj wirusa lub złośliwe rozszerzenie. W tym sensie widzimy klasyczne wyrażenie „tanio jest drogie" do utrwalenia.

Jednak korzystając z usługi, która działa, takiej jak ta wspomniana powyżej, możesz zamiast tego zgarnąć aplikację WhatsApp innej osoby.

Niektóre z powodów tego (zauważ, że nie są one jedyne):

  • Jesteś rodzicem i musisz monitorować, co robi Twoje dziecko przez telefon komórkowy;
  • Jesteś przedsiębiorcą lub po prostu musisz ocenić sposób korzystania z telefonu komórkowego przez swoich pracowników;
  • Chcesz zwiększyć produktywność swojego zespołu, rozumiejąc zachowanie pracowników na smartfonach;
  • Musisz znać lokalizację urządzenia, gdziekolwiek to (lub Ty) jesteś.

Zdaj sobie sprawę, że ten rodzaj monitorowania może być bardzo skuteczny, gdy potrzebujesz uzyskać informacje specyficzne dla konkretnego urządzenia.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.