STRONA GŁÓWNAAplikacja Kontrola RodzicielskaCzy muszę używać aplikacji szpiegowskiej, aby kontrolować telefon mojego dziecka?

Czy muszę używać aplikacji szpiegowskiej, aby kontrolować telefon mojego dziecka?

Jak zdalnie monitorować telefon dziecka - Program kontroli rodzicielskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Ochrona dzieci w Internecie - Prawdziwe wyzwanie dla wielu rodziców. Najpóźniej, gdy młodsze dzieci otrzymają swój pierwszy smartfon, pojawiają się obawy. Bez praktycznych urządzeń to prawie nie działa, zwłaszcza gdy dzieci są odbierane ze szkoły, przyjaciół lub korepetycji. Ale jednocześnie telefon komórkowy jest także „bramą" do niepożądanych wpływów. Mogą to być (kosztowne) reklamy dzwonków, fałszywi przyjaciele, a nawet osoby dokonujące napaści seksualnej. Poniższy tekst wyjaśnia niebezpieczeństwa, przed którymi stoją twoje dzieci i co możesz zrobić.

Wyznaczanie granic i przyzwolenie na wolność jako wyzwanie dla rodziców

Życzliwa kontrola rodzicielska, która wychodzi poza przestrzeń i wyznacza granice, stwarza najlepsze warunki dla zdrowego rozwoju nastolatków. Ponieważ w wieku kilkunastu lat dzieci zaczynają tracić pępowinę. Po raz pierwszy przyjaciele i koledzy ze szkoły stają się ważniejsi niż rodzice, a niemała część wolnego czasu jest spędzana w grupie rówieśników. A teraz, jako matka lub ojciec, nie możesz tracić kontroli nad tym, co robi Twoje dziecko iz kim ma do czynienia.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

* Komentarze użytkowników i zdjęcia zostały pobrane z Facebooka - Za ich zgodą.

Autorytatywne wychowanie ma sens

Badania przeprowadzone w DE / USA wykazały, że tak zwany autorytatywny styl wychowania jest szczególnie skuteczny. Należy to wyraźnie odróżnić od zwykłego autorytarnego zachowania rodziców, którzy ustalają surowe granice bez omawiania ich znaczenia ze swoimi dziećmi. Jednak rodzice nie tylko wyznaczają granice, jeśli chodzi o bycie autorytatywnym. Czynią je zrozumiałymi i, co może ważniejsze, dają przykład tego, czego żądają. Szczególnie zdumiewające jest to, że najbardziej skuteczna kontrola rodzicielska dotyczy płci przeciwnej - Kiedy matki pilnują swoich synów, a ojcowie mają na oku swoje córki. Po rozbiciu naukowcom udało się udowodnić, że taki wpływ i kontrola mają szczególnie dobry wpływ na apetyt dzieci i młodzieży na ryzyko - Zbadano to na przykładzie zachowań związanych z piciem.

Zachowaj kontrolę w krytycznych latach

Ale jak możesz monitorować swoje dzieci, zwłaszcza w krytycznych latach nastoletnich, kiedy wpływy zewnętrzne stale rosną, a kontrola może szybko wymknąć się tobie? Kontrola rodzicielska w Internecie i komunikacja z nieznajomymi przyprawia większość rodziców o ból głowy, ponieważ dzieci i młodzież są impulsywni. Chociaż wiedzą, że istnieją nieodpowiednie treści, które są szkodliwe dla nieletnich, często można ich łatwo przekonać klika do oglądania lub udostępniania filmów, na przykład zawierających przemoc lub treści seksualne. Konsekwencje mogą być katastrofalne.

* Komentarze użytkowników i zdjęcia zostały pobrane z Facebooka - Za ich zgodą.

Oprogramowanie monitorujące uspokaja rodziców

Na szczęście możesz uzyskać wgląd w zachowanie swoich dzieci w Internecie, nie będąc zbyt oczywistym i autorytarnym. Możliwe rozwiązanie oferują aplikacje monitorujące, które są zainstalowane na smartfonie lub tablecie. Rodzice mogą blokować określone witryny lub aplikacje.
Ponadto aplikacje szpiegowskie zazwyczaj dają matkom i ojcom możliwość czytania komunikatów w najważniejszych serwisach czatu i komunikatorów, sprawdzania wiadomości SMS i e - Mail oraz przeglądania plików multimedialnych. Sporo aplikacji do nadzoru umożliwia zdalny dostęp do kamery i mikrofonu oraz określenie lokalizacji, a nawet rzeczywistych profili ruchu.

Większa prywatność jest również możliwa dzięki odpowiedniej aplikacji

Każdy, kto chce zapewnić nastolatkom więcej prywatności, może korzystać z oprogramowania, które sprawia, że stała kontrola wszystkich treści jest zbędna. Niektóre aplikacje pozwalają zdefiniować słowa kluczowe - Jeśli te terminy pojawią się na czacie lub w wiadomości e - Mail, otrzymasz powiadomienie za pośrednictwem funkcji alarmu i nadal będziesz mógł interweniować. W ten sposób można również zdefiniować pewne wspólne obszary i wiesz, kiedy dziecko opuszcza obszar, który został wyznaczony jako dozwolony.

Oprogramowanie działa niewidocznie

Dlatego wysokiej jakości aplikacje monitorujące w znacznym stopniu przyczyniają się do kontroli rodzicielskiej. Technologia o wysokiej wydajności nie jest bezpłatna, ale jest dość przystępna cenowo w przypadku subskrypcji. Po nieskomplikowanej rejestracji aplikację można pobrać, zainstalować i skonfigurować. Wtedy działa zupełnie niewidocznie w tle, ponieważ na ekranie nie tworzy się symbol. Nawiasem mówiąc, aplikacje są również skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą telefonu komórkowego, ponieważ urządzenie można znaleźć ponownie przez GPS.

* Komentarze użytkowników i zdjęcia zostały pobrane z Facebooka - Za ich zgodą.

Wniosek: Kontrola rodzicielska za pomocą wysokiej jakości oprogramowania ma wiele zalet

Najpóźniej w okresie dojrzewania nie można już w pełni monitorować dorastania - To również nie sprzyjałoby ich rozwojowi. Kiedy dzieci coraz częściej domagają się wolności, matki i ojcowie wciąż mogą być uspokojeni. Nowoczesne aplikacje monitorujące zapewniają wgląd w nawyki dzieci i ich kręgu znajomych - W razie potrzeby bardzo dyskretnie w tle. Możesz przetestować wiele aplikacji monitorujących bezpłatnie przez ograniczony czas i wyrobić sobie opinię na temat tego, jak bardzo przyczyniają się one do bezpieczeństwa Twoich dzieci.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.