STRONA GŁÓWNAOprogramowanie Monitorowania DomuCzy mogę zdalnie zainstalować telefon aplikację szpiegowską?

Czy mogę zdalnie zainstalować telefon aplikację szpiegowską?

Lokalizator rodziny i lokalizator GPS dla bezpieczeństwa - Oprogramowanie monitorowania telefonu

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Oprogramowania szpiegującego telefon komórkowy nie można zainstalować zdalnie z kilku powodów wymienionych poniżej.

Podstawowe wymagania wstępne dotyczące konfiguracji

Istnieją zasadniczo cztery powody, dla których nie można zdalnie zainstalować oprogramowania szpiegującego na telefon komórkowy, a są to:

  • W przypadku inteligentnych telefonów komórkowych należy fizycznie uzyskać dostęp do urządzenia.
  • Istnieją kroki instalacyjne, które wymagają prawdziwej interwencji człowieka, zanim będzie można je zakończyć.
  • Wszelkie ślady pozostawione po procesie instalacji muszą zostać usunięte przez osobę administrującą oprogramowaniem.
  • Konieczne może być skontaktowanie się z obsługą klienta.

Te kroki nawet nie wspominają o konieczności jailbreak na iPhone'ach i rootowaniu na urządzeniach z Androidem, aby zainstalować aplikacje pobrane z bardziej nieznanych źródeł. W obu przypadkach czynność do wykonania musi wykonać osoba fizyczna.

Brak bez fizycznego dostępu do urządzenia

Oprogramowanie szpiegowskie do telefonów komórkowych jest zwykle instalowane przez przeglądarkę internetową docelowego smartfona lub aplikację Cydia, którą można znaleźć na iPhone'ie z jailbreakiem. Więc jakoś musisz fizycznie przejąć urządzenie. Najlepszą radą, jaką możemy ci dać, jest pobranie i zainstalowanie aplikacji szpiegowskiej na telefon komórkowy przed przekazaniem smartfona, który chcesz monitorować, dziecku lub pracownikowi.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Musisz zdecydować o konfiguracji

Innym powodem konieczności posiadania fizycznego dostępu do smartfona mogą być decyzje konfiguracyjne, które należy podjąć na etapie konfiguracji. Na przykład może być konieczne podjęcie decyzji, które dzienniki zbierane przez aplikację szpiegowską są wysyłane do Ciebie lub jak długie będą interwały instalacji / aktualizacji. Wszystko zależy od firmy, która opracowała oprogramowanie.

Eliminacja śladów instalacji

To zależy od producenta oprogramowania szpiegującego telefon komórkowy. Niektóre produkty wymagają wykonania dodatkowych czynności, takich jak odinstalowanie aplikacji Cydia (na iPhone'a), aby upewnić się, że wszystkie ślady instalacji zniknęły. W ten sposób masz pewność, że aplikacja będzie działać w sposób całkowicie niemożliwy do wykrycia przez użytkownika smartfona.

Innym przykładem jest konieczność usunięcia dowodów na to, że aplikacja została pobrana z przeglądarki internetowej urządzenia. Większość produktów korzysta z przeglądarki internetowej urządzenia do pobierania. Dlatego musisz przejść do strony historii przeglądarki i usunąć wszystkie jej rekordy.

Może być wymagana obsługa klienta

Zawsze istnieje możliwość napotkania drobnych trudności podczas instalacji aplikacji szpiegowskiej na telefon komórkowy. Dlatego urządzenie powinno być pod ręką, podczas gdy obsługa klienta poprowadzi Cię przez pomyślne zakończenie procesu konfiguracji.

Ostrożnie wybierając program śledzenia telefonów komórkowych

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, aby wiedzieć, że nie można zainstalować oprogramowania szpiegującego telefon komórkowy na czyimkolwiek smartfonie. Musisz być właścicielem urządzenia, które będziesz monitorować. Rodzice kupują smartfony swoim dzieciom, a firmy są głównymi właścicielami smartfonów, z których korzystają pracownicy, więc nie ma w tym zakresie problemów. W przeciwnym razie możesz mieć duże kłopoty z powodu łamania przepisów dotyczących prywatności w oczach rządu.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.