STRONA GŁÓWNALokalizator GPS TelefonieCzy mogę śledzić lokalizację telefonu komórkowego innej osoby?

Czy mogę śledzić lokalizację telefonu komórkowego innej osoby?

Jak śledzić lokalizację numeru telefonu online - Lokalizator GPS telefonu za darmo

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

GPS to technologia o wielu przydatnych zastosowaniach - Wystarczy zapytać każdego, kto zgubił się na wycieczce samochodowej! Coraz więcej aplikacji i funkcji do monitorowania GPS jest dostępnych dla użytkowników. Weźmy na przykład nową funkcję Snap Map Snapchata. Ta funkcja pozwala użytkownikowi wybrać, kto może zobaczyć jego lokalizację za pośrednictwem aplikacji. Inne aplikacje korzystające z GPS, takie jak śledzenie GPS w telefonie, można pobrać na urządzenia mobilne w celu wykonania różnych zadań, w tym zlokalizowania telefonu w przypadku jego zgubienia lub kradzieży oraz określenia dokładnej lokalizacji włączonego telefonu użytkownika w dowolnym momencie..

Dzięki tym nowym aplikacjom do monitorowania kwestie etyczne i prawne stają się wyzwaniem. Wielu konsumentów ma mieszane poglądy na temat używania aplikacji śledzącej do śledzenia lokalizacji osoby. Dlatego przeanalizowaliśmy zalety i wady, a decyzję pozostawiamy Tobie!

Plusy i minusy korzystania z aplikacji GPS Tracker

Plusy:

Rodzice, którzy chcą mieć oko na swoje dzieci Jeśli jesteś rodzicem, zawsze martwisz się, gdzie jest Twoje dziecko i czy wszystko z nim w porządku. Wielu rodziców polega na aplikacjach śledzących GPS, aby upewnić się, że ich dziecko jest tam, gdzie powinno. Na przykład pracujący rodzic może sprawdzić, czy jego dziecko poszło do szkoły. Ponadto rodzice mogą skorzystać z narzędzia lokalizacji, aby znaleźć zagubione dziecko lub nastolatka. Jeśli możesz mieć oko na dziecko, możesz uniknąć niebezpieczeństwa. Upewnij się, że dziecko poszło do szkoły. Dbanie o to, by seniorzy się nie zgubili Seniorzy z chorobą Alzheimera lub demencją często gubią się lub zapominają, gdzie mieszkają. Korzystając z aplikacji śledzącej, opiekunowie lub osoby ze starszymi rodzicami mogą w dowolnym momencie śledzić swoją lokalizację, upewniając się, że wiedzą, gdzie jest dana osoba, zwłaszcza w nagłych wypadkach. Śledzenie pracowników w Giro Wiele miejsc pracy, zwłaszcza stanowiska sprzedażowe, wymaga podróżowania. Jednak określenie, czy ktoś jest tam, gdzie się podaje i robi to, co powinien, może być trudne do oszacowania. Wiara w czyjeś słowo nie jest tak naprawdę solidnym biznesplanem. Dylemat, z którym często borykają się pracodawcy, polega na znalezieniu sposobu na śledzenie lokalizacji swoich pracowników. Jako pracodawca chcesz mieć pewność, że Twoi współpracownicy wykonują swoją pracę i nie robią „pobocznych wycieczek" Twoim kosztem. Korzystając z aplikacji do śledzenia GPS w telefonie, pracodawcy mogą upewnić się, że pracownicy są tam, gdzie powinni i podążają ustalonymi ścieżkami.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Przeciw:

Naruszenie prywatności Wielu konsumentów uważa, że używanie aplikacji lokalizacyjnych do pilnowania kogoś jest naruszeniem prywatności. W rzeczywistości pozycja innej osoby powinna być monitorowana tylko za jej zgodą. Są jednak sytuacje, w których warto od razu wiedzieć, gdzie jest inna osoba. Na przykład, jeśli oboje rodzice codziennie pracują i podróżują, konieczne jest posiadanie planu awaryjnego na wypadek konieczności nieoczekiwanego zabrania dziecka do szkoły. W tym scenariuszu znajomość aktualnej lokalizacji każdego z małżonków może szybko zadecydować, kto może szybko dostać się do szkoły dziecka. Naruszenie czyjejś prywatności może doprowadzić do zakończenia związku. Zerwane relacje i utrata zaufania Być może stała dieta oper mydlanych skłoniła niektórych do myślenia, że kontrolowanie partnera lub małżonka jest akceptowalnym zachowaniem. Korzystając z aplikacji do śledzenia GPS na czyimś telefonie, ryzykujesz utratę zaufania tej osoby i zakończenie związku, ponieważ osoba ta poczuje się przez ciebie zdradzona, na przykład jeśli monitorujesz lokalizację GPS swojego chłopaka / dziewczyny, aby upewnić się, że naprawdę pracuje do późna i zostaje w miejscu. on mówi, że jest. Może nie przynieść pożądanych rezultatów Jak w przypadku każdej technologii, zawsze pojawiają się przeszkody. W przypadku większości programów GPS opcja lokalizacji musi być włączona, a telefon musi być włączony, aby można było śledzić Twoją lokalizację. Bez tych przesłanek nie jest możliwe prześledzenie pozycji.

Skoro już znasz zalety i wady korzystania z aplikacji do śledzenia GPS w telefonie, co o tym sądzisz? Myślisz, że to jest tego warte? Daj nam znać!

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.