STRONA GŁÓWNASzpieg Aktywności WhatsAppCzy mogę śledzić lokalizację innych osób za pośrednictwem Whatsapp?

Czy mogę śledzić lokalizację innych osób za pośrednictwem Whatsapp?

Jak śledzenie WhatsApp i zobaczyć inne wiadomości na WhatsApp online

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Whatsapp, która jest aplikacją instalowaną na prawie wszystkich telefonach komórkowych na całym świecie, stopniowo rozprzestrzenia się dzięki łatwości użytkowania i wszystkim innym zaawansowanym funkcjom, które posiada. Ta aplikacja, która obsługuje również rozmowy grupowe, ma ważne funkcje, takie jak rozmowy wideo na żywo, wysyłanie zdjęć, plików i wiadomości głosowych.

Istnieją aplikacje śledzące Whatsapp dla rodziców, którzy są ciekawi, z kim i jak długo ich dzieci rozmawiają na Whatsapp, lub dla pracodawców, którzy nie chcą, aby ich pracownicy rozmawiali przez Internet w czasie pracy. Mspy, jedna z najbardziej preferowanych z tych aplikacji, udostępnia użytkownikom szczegółowy raport.

Jak śledzić Whatsapp?

Whatsapp, jedna z najczęściej używanych platform komunikatorów internetowych, może sprawić, że będziemy się martwić tym, kogo spotykają nasze dzieci i jakie treści otrzymują. Możemy chronić nasze dzieci przed szkodliwymi ludźmi i treściami, uzyskiwać informacje o ich lokalizacji, uzyskiwać dostęp do wszystkich dzienników wyszukiwania i zapobiegać tym, które uważamy za szkodliwe na odwiedzanych przez nie witrynach, nie przeszkadzając naszym dzieciom i nie dając im poczucia, że są śledzeni.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

W naszym świecie, w którym bezpieczny internet nie jest jeszcze w pełni wdrożony, programy śledzące przychodzą na ratunek rodzicom i pracodawcom. W tym artykule podamy informacje o tym, jak śledzić Whatsapp i jakie to programy śledzące. Dowiemy się również, które z tych programów są najlepsze i jak ich używać. Jeśli szukasz programu śledzącego specjalnie dla Whatsapp, dowiesz się, jak to zrobić w świetle tych informacji.

Jeśli chcesz obserwować czyjeś konto Whatsapp, możesz to zrobić na wiele sposobów. Programy szpiegowskie Whatsapp są jednym z nich. Ponadto można zapewnić programy do śledzenia sieci i śledzenia Whatsapp. Przeanalizujmy je z ich zaletami i wadami.

Monitorowanie WhatsApp

Whatsapp Web

Jak wiecie, możemy korzystać z Whatsapp nie tylko na telefonie komórkowym, ale także na tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym. Aby to zrobić, wystarczy wpisać adres https://web.whatsapp.com/ i zeskanować kod QR na ekranie za pomocą aplikacji Whatsapp w telefonie komórkowym. Po zakończeniu skanowania Twoje konto Whatsapp zostanie wyświetlone na Twoim komputerze i zaczniesz go używać tak samo, jak na telefonie komórkowym.

Jeśli chcesz śledzić w ten sposób, musisz zdobyć telefon osoby, której Whatsapp chcesz śledzić przez kilka sekund. Następnie, po wprowadzeniu adresu internetowego Whatsapp z komputera i zeskanowaniu kodu wyświetlanego na ekranie za pomocą telefonu tej osoby, otworzy się jej Whatsapp i będziesz mieć dostęp do wszystkich informacji.

Należy jednak zauważyć, że chociaż proces jest bardzo prosty, jeśli telefon odsunie się od komputera, połączenie zostanie rozłączone. Z tego powodu ważne jest, aby telefon, który będziesz podążał, pozostawał w granicach Twojego domu. Ponadto osoba, której telefon śledzisz, może zauważyć, że jest aktualnie połączona z aplikacją internetową na ekranie swojego telefonu. Będzie to oznaczać, że zostaniesz złapany.

MAC fałszowanie

Chociaż ta metoda wymaga pewnej wiedzy technicznej, jest bezpłatna i jest metodą uzupełniającą, którą każdy może z powodzeniem zastosować, gdy podane instrukcje są całkowicie przestrzegane. Jednak fizyczny dostęp do telefonu docelowego jest tutaj nadal konieczny.

 • Przede wszystkim usuń aplikację Whatsapp z telefonu.
 • Weź telefon docelowy i znajdź jego adres MAC. Ten adres składa się z liczb binarnych, takich jak 01: 52: 28: 39: 79. Telefony z systemem Android to ustawienia, informacje o telefonie, stan, adres MAC WiFi. Można go znaleźć na iPhonie jako Ustawienia, Ogólne, Informacje, WIFI.
 • Następnie zapisz adres MAC swojego telefonu na bok.
 • Wprowadź adres MAC telefonu docelowego we własnym telefonie. W ten sposób Whatsapp natychmiast rozpozna ten adres i będziesz mieć dostęp do konta telefonu docelowego.
 • Możesz używać fałszywych aplikacji MAC, takich jak Wifispoof na iPhone'a, BusyBox na Androida.
 • Zainstaluj Whatsapp na swoim telefonie i uruchom go z docelowym numerem telefonu.
 • Następnie kod weryfikacyjny zostanie wysłany na telefon docelowy i w międzyczasie musisz mieć telefon. Potwierdź przychodzący kod i usuń go z telefonu docelowego. Whatsapp osoby, którą chcesz obserwować, zacznie teraz działać na Twoim telefonie.

Ta metoda nie jest tak skomplikowana, jak się wydaje. Co więcej, jest bezpłatny. Jednak nadal istnieje proces, który będzie wymagał, aby telefon docelowy pozostał z tobą przez jakiś czas.

Aplikacje śledzące

Można powiedzieć, że aplikacje śledzące to najlepsza metoda, której można użyć do śledzenia Whatsapp. Są bardziej preferowane, ponieważ są łatwe w użyciu i wolne od ryzyka. Wiele aplikacji śledzących jest obecnie sprzedawanych na całym świecie i wszystkie z nich są legalne w użyciu. Mimo to możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, dokonując porównania między nimi.

Po zakupie tej usługi otrzymasz wsparcie obsługi klienta dotyczące korzystania z niej. Ponadto w każdej chwili możesz zrezygnować z aplikacji. Obecnie najbardziej preferowane są aplikacje takie jak mSpy, Flexispy, Spybubble i MobieSpy. Chociaż ceny są różne, prawie wszystkie oferują tę samą usługę. Przeglądając te aplikacje, możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie i zacząć z niej korzystać bez marnowania czasu po zakupie.

Najlepszy tracker telefonu 2021

mSpy

Jest to jeden z najlepszych programów śledzących Whatsapp. Ma wielu użytkowników na całym świecie. Może być używany na telefonach iPhone i Android. Wśród oferowanych przez nią usług:

 • zapisy śledzenia
 • Rekordy SMS
 • Wiadomości Whatsapp
 • geolokalizacja itp.

Świadczy usługi takie jak geograficzne kadrowanie telefonu docelowego i wysyłanie powiadomień, gdy znajdzie się poza ramką, blokowanie żądanych stron internetowych, blokowanie niektórych połączeń przychodzących, przeglądanie korespondencji e - Mail i historii Internetu.

Wiadomość e - Mail wysłana do Ciebie po zakupie mSpy zawiera informacje, jak krok po kroku zainstalować program. Ponadto zawiera również nazwę użytkownika i hasło do konta otwartego w Twoim imieniu. W świetle tych informacji możesz łatwo zainstalować program na telefonie docelowym, zalogować się na konto otwarte na Twoje imię i rozpocząć takşbah. Program ma bezpłatny okres próbny wynoszący jeden tydzień. Jeśli jednak nie spodoba Ci się po zakupie, możesz go zwrócić w ciągu 10 dni i otrzymać pieniądze. Dzięki obsłudze klienta 24/7 w każdej chwili możesz zadać każdy problem.

POBIERZ mSpy

SpyBubble

SpyBubble, które rozważymy jako drugie, jest jednym z najbardziej preferowanych i jednym z najlepszych programów do śledzenia telefonu. Ten program do śledzenia szpiegów, opracowany dla rodzin i pracodawców, jest również niezwykle prosty w instalacji i obsłudze. Świadczone przez nią usługi są również dość obszerne: słuchanie połączeń, słuchanie dźwięków otoczenia, śledzenie SMS - Ów, śledzenie połączeń, śledzenie Whatsapp, śledzenie iMessenger, dostęp do zdjęć i e - Maili, zdalne sterowanie, informacje o lokalizacji, dostęp do kontaktów i historia przeglądania.

Aby korzystać z tej aplikacji, musisz uzyskać dostęp do telefonu docelowego przez krótki czas i zainstalować oprogramowanie za pomocą przesłanego linku. Nie martw się, że instalowane oprogramowanie będzie widoczne dla właściciela telefonu, ponieważ jest to aplikacja działająca w tle bez żadnych ikon na ekranie. Ponadto, wchodząc na konto otwarte dla Ciebie w SpyBubble, możesz od razu zobaczyć każdy ruch telefonu, który chcesz śledzić. Cena i opcje płatności są odpowiednie dla każdego. Może być używany na telefonach iPhone i Android.

POBIERZ SPYBUBBLE

MobileSpy

Znany jako jedno z najlepszych programów szpiegowskich Whatsapp, MobileSpy obsługuje wielu klientów na całym świecie dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu. Ta aplikacja jest obecnie sprzedawana w ponad 150 krajach. Działania w mediach społecznościowych, takie jak Whatsapp, Skype, Snapchat, Facebook, Telegram, Vine i Viber, informacje o lokalizacji, dzienniki połączeń, śledzenie wiadomości SMS i MMS, zdjęcia i obrazy wideo, odwiedzanie witryn eidlen, kontakty w katalogu, przychodzące i wychodzące wiadomości e - Mail, będziesz mógł uzyskać wszystkie informacje.

W ramach tego programu, który jest oferowany z wieloma różnymi opcjami pakietu, można również uzyskać pomoc w swoim własnym języku. Istnieją funkcje czatu na żywo z pomocą techniczną i obsługą klienta. Oprócz szybkiej i łatwej instalacji jest kompatybilny z urządzeniami iOS i Android. Istnieje wiele opcji płatności.

Jak korzystać z programów szpiegowskich Whatsapp?

Łatwiej jest korzystać z programów szpiegowskich, które są idealną opcją zapewniającą naszym dzieciom bezpieczeństwo internetowe i uniemożliwiającą pracownikom spędzanie czasu w mediach społecznościowych w czasie pracy. Te programy, które możesz łatwo zainstalować w krótkim czasie przy pomocy obsługi klienta, bez konieczności posiadania wiedzy technologicznej, umożliwią Ci natychmiastowe rozpoczęcie monitorowania telefonów docelowych.

Powinieneś kupić program śledzący, którego zamierzasz używać dla Whatsapp, jednej z najczęściej używanych platform komunikatorów internetowych. Jak tylko wybierzesz program, z którego będziesz korzystać i dokonasz zakupu, obsługa klienta wyśle do Ciebie e - Mail. Ta wiadomość e - Mail zawiera zarówno nazwę użytkownika, jak i hasło konta otwartego dla Ciebie oraz link do programu, który pobierzesz na telefon docelowy.

Prawie wszystkie programy szpiegowskie wymagają fizycznego dostępu do telefonu docelowego. Z tego powodu musisz mieć pod ręką telefony pracowników lub dziecka na czas instalacji programu. Wysłany do Ciebie e - Mail zawiera informacje o wszystkich wymaganych krokach. Sposób instalacji programu na telefonie docelowym jest podany ze zdjęciami i krok po kroku. Jeśli nadal chcesz uzyskać pomoc, możesz to zrobić z pomocą obsługi klienta.

Po zakończeniu konfiguracji i zalogowaniu się na konto otwarte dla Ciebie i rozpoczęciu śledzenia fizyczny dostęp do telefonu docelowego nie jest już wymagany. Możesz teraz zalogować się na swoje konto i natychmiast rozpocząć śledzenie oraz zobaczyć szczegółowe raporty przygotowane dla Ciebie.

Na przykład program śledzenia mSpy ma cztery różne opcje subskrypcji dla urządzeń z systemem Android: 1 miesiąc Basic, 1 miesiąc Premium, 3 miesiące Premium i 12 miesięcy Premium. Ceny wahają się od 12,49 TL do 53,99 TL miesięcznie. Przede wszystkim rejestrujesz się za pomocą adresu e - Mail. Po dokonaniu wyboru należy kliknąć opcję „Kup" i całkowicie wypełnić formularz.

Ekran prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces subskrypcji i zakupu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji, musisz wybrać jedną z dwóch opcji i za nie zapłacić. Te opcje pomagają w konfiguracji mAssistance i pomocy technicznej Premium Line 24/7 Premium Technical Assistance. Następnie, po wprowadzeniu informacji o płatności i kliknięciu przycisku „Wyślij zamówienie", proces zakupu jest zakończony.

Film przedstawiający proces instalacji jest dostępny na stronie internetowej mSpy. Cały proces jest szczegółowo wyjaśniony tutaj, ale jeśli potrzebujesz pomocy, możesz zadzwonić do obsługi klienta lub skontaktować się z linią czatu na żywo.

Wynik

Jeśli chcesz chronić swoje dzieci i bliskich przed znęcaniem się w Internecie, dokuczaniem przez rówieśników lub szkodliwymi treściami, a także uniemożliwić pracownikom zmniejszanie ich produktywności poprzez spędzanie czasu w aplikacjach do czatu w czasie pracy, możesz również rozważyć użycie aplikacji do śledzenia telefonu. W tym miejscu przedstawiliśmy ogólne informacje o tych aplikacjach, w których możesz monitorować nie tylko śledzenie Whatsapp, ale prawie wszystkie ruchy wykonywane przez telefon.

Wybierając jeden z nich, możesz sprawić, by dzieci korzystały z telefonu w sposób bezpieczniejszy lub uniemożliwić pracownikom nadużywanie pracy. Ponieważ bezpieczny internet to bezpieczne życie.
Podczas surfowania po Internecie znalazłem to pytanie na forum.

Chcę uzyskać dostęp do historii wiadomości WhatsApp moich dzieci i chcę, aby te wiadomości były również w moim telefonie… Gdy otrzymają wiadomość WhatsApp, też chcę ją otrzymać.

RECENZJA mSpy

Ostatnio budzą się we mnie małe wątpliwości, że moje dzieci nie są na dobrej drodze. Chcę uzyskać informacje o tym, jak te wiadomości WhatsApp mogą być wysyłane na mój telefon w tym samym czasie…. Proszę, znajdź dla mnie rozwiązanie.

Co się stanie, jeśli uzyskam dostęp do historii wiadomości Whatsapp?

Oszukiwanie jest obecnie powszechnym zjawiskiem i trudno sobie wyobrazić, że to oszukiwanie Ciebie. Istnieje wiele aplikacji, które śledzą połączenia i wiadomości, ale co z wiadomościami Whatsapp, czy istnieje sposób na ich śledzenie?

mSpy może to zrobić, jako odpowiedź na poniższe pytania, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać tę aplikację na smartfona, a następnie zdalnie śledzić całą historię wiadomości WhatsApp z telefonu komórkowego lub komputera.

mSpy to płatna aplikacja, którą możesz kupić za najniższą cenę klikając w poniższy baner.

Przychodzące wyszukiwane hasła:

 • Jak mogę zobaczyć historię korespondencji WhatsApp w Internecie
 • historia WhatsApp online
 • historia wiadomości WhatsApp online
 • jak wyświetlić historię korespondencji innej osoby w aplikacji WhatsApp
 • Jak mogę sprawdzić historię WhatsApp online

Jak czytać wiadomości WhatsApp?

Zainstaluj najbardziej odpowiedni pakiet aplikacji mSpy, który możesz pobrać na docelowy telefon komórkowy (Android / iPhone), a będziesz mógł przeglądać wszystkie wiadomości WhatsApp z komputera, smartfona lub iPada, a nawet śledzić ich lokalizację. Użytkownicy Androida mogą je monitorować za pomocą mSpy Lite.

Niektóre inne funkcje są wymienione poniżej.

Czy można śledzić lokalizację z Whatsapp?

W praktyce, jeśli ta osoba nie chce udostępniać Ci swojej lokalizacji, nie możesz tego wiedzieć, ale możesz ją łatwo znaleźć przy niewielkiej pomocy. Zobaczmy, jak to zrobić!

Jedyne czego potrzebujesz to aplikacja mSpy. Po pobraniu tej aplikacji na telefon tej osoby bardzo łatwo będzie sprawdzić jej lokalizację.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.