STRONA GŁÓWNASzpiegować Inny TelefonCzy istnieje bezpłatna telefon aplikacja szpiegowska?

Czy istnieje bezpłatna telefon aplikacja szpiegowska?

Jak szpiegować czyjeś połączenia i wiadomości bez telefonu docelowego

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Zabieramy ze sobą smartfony, dokądkolwiek się udajemy - Oczywiście nawet gdy jesteśmy poza domem bez partnera. Dla wielu jest to dobry powód, aby potajemnie obserwować drugą osobę za pomocą aplikacji szpiegowskiej lub bezpłatnego oprogramowania do monitoringu. Oprócz strachu przed potencjalną niewiernością istnieją inne powody, aby monitorować telefon komórkowy: niektórzy szefowie używają oprogramowania szpiegowskiego do monitorowania swoich pracowników, a wielu rodziców chce zawsze wiedzieć, gdzie są ich dzieci. Podsumowaliśmy tutaj, które aplikacje monitorujące są dostępne, co jest dozwolone i kiedy staje się nielegalne.

 • Nadzór ze smartfona: Jak działa szpiegostwo na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze?
 • Czy monitorowanie jest możliwe na każdym smartfonie?
 • Monitorowanie telefonu komórkowego WhatsApp: to takie proste
 • Monitorowanie telefonu komórkowego: czy są dostępne bezpłatne aplikacje monitorujące?
 • Najlepsze aplikacje do monitoringu na iPhone'a i Androida w porównaniu
 • Która aplikacja do monitorowania telefonu komórkowego jest dla mnie odpowiednia?
 • Czy monitorowanie telefonu komórkowego jest zawsze nielegalne, czy są wyjątki?
 • Wykryj nadzór telefonu komórkowego: czy ktoś włamał się na Twój smartfon?
 • Używaj smartfona jako kamery monitorującej
 • Więcej o bezpieczeństwie
Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Nadzór ze smartfona: Jak działa szpiegostwo na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze?

Każdy, kto ma dostęp do smartfona, tabletu lub niezabezpieczonego komputera, na przykład ze względu na znajomość PIN swojego partnera, może zainstalować tam oprogramowanie szpiegowskie w kilka sekund. Gdy aplikacja monitorująca jest skonfigurowana i aktywna, używa trybu niewidoczności do zbierania danych osobowych bez wiedzy właściciela i wysyłania ich na serwer. Osoby trzecie mogą następnie korzystać z tego serwera za pośrednictwem interfejsu internetowego, aby dokładnie zobaczyć, kiedy ich osoba docelowa znajdowała się w określonej lokalizacji i jakich funkcji telefonu komórkowego używają.

Właściciel smartfona, tabletu lub komputera zwykle nie może rozpoznać monitorowania, ponieważ nie ma widocznej ikony odpowiedniej aplikacji monitorującej. W niektórych przypadkach aplikacje szpiegowskie są wymienione tylko jako „zarządzanie urządzeniami", więc jeśli zostaną znalezione przez przypadek, będą postrzegane jako oprogramowanie związane z systemem, a nie jako dodatkowa aplikacja.

Na przykład aplikacje szpiegowskie mogą monitorować:

 • Pozycje kalendarza
 • Dzienniki połączeń i historie witryn internetowych
 • E - Maile, SMS - Y, MMS - Y i wiadomości WhatsApp
 • Rozmowy przez Skype
 • Galerie zdjęć
 • Posty na Facebooku
 • Odgłosy otoczenia i rozmowy
 • Dane GPS
 • Aparat w telefonie komórkowym

Czy monitorowanie jest możliwe na każdym smartfonie?

Aplikacje monitorujące są zwykle oferowane zarówno dla iPhone'a, jak i systemu operacyjnego Android. Jednak w przypadku iPhone'a prowadzenie tajnego nadzoru jest znacznie trudniejsze. Ponieważ aby zainstalować aplikację szpiegowską na iPhonie lub iPadzie, najpierw wymagany jest jailbreak. Oznacza to, że: określone ograniczenia użytkowania muszą zostać celowo uchylone.

W przypadku aplikacji do monitorowania systemu Android rootowanie może być konieczne, szczególnie w przypadku monitorowania WhatsApp. Narzędzia takie jak Kingo Root rozszerzają następnie uprawnienia administracyjne użytkownika. Jeśli jednak zostanie wykonane niepoprawnie, rootowanie może oznaczać całkowitą awarię smartfona. W każdym przypadku gwarancja traci ważność.

Monitorowanie telefonu komórkowego WhatsApp: to takie proste

Konto w usłudze przesyłania wiadomości WhatsApp jest zaskakująco łatwe i darmowe. Wystarczy wejść na stronę web.whatsapp.com na swoim komputerze i zeskanować określony kod QR w ustawieniach żądanego konta WhatsApp. Spowoduje to zsynchronizowanie własnego komputera i konta WhatsApp. Wystarczy kilka sekund, aby móc stale czytać. Jeśli masz wrażenie, że jesteś szpiegowany, kliknij sekcję „WhatsApp Web" w ustawieniach swojego konta WhatsApp i sprawdź, czy nie ma tam żadnych nieznanych urządzeń. W takim przypadku należy dla bezpieczeństwa wybrać opcję „Wyloguj się ze wszystkich komputerów".

Ponadto istnieje również wiele aplikacji szpiegowskich, które umożliwiają monitorowanie WhatsApp. Z reguły jednak musi być możliwy przynajmniej krótkotrwały dostęp do smartfona. Konta zwykle nie można zhakować, podając po prostu imię i nazwisko lub numer telefonu.

Monitorowanie telefonu komórkowego: czy są dostępne bezpłatne aplikacje monitorujące?

Brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe: w dowolnym momencie zdalnie sprawdź telefon komórkowy swojego partnera lub miej oko na smartfony dzieci - Wszystko za darmo. Jeśli rozważasz korzystanie z bezpłatnych aplikacji monitorujących, powinieneś kwestionować ich motywy. W końcu zaprogramowanie i utrzymanie takiego narzędzia wymaga czasu i pieniędzy, których żaden dostawca nie chciałby płacić z własnej kieszeni. Ponadto bezpłatne aplikacje monitorujące są często infekowane wirusami, pełne irytujących reklam lub ich funkcje są wadliwe. Jeśli nadal chcesz wypróbować bezpłatną aplikację monitorującą, możesz wypróbować niektóre oferty popularnych dostawców przez kilka dni bezpłatnie.

Najlepsze aplikacje do monitoringu na iPhone'a i Androida w porównaniu

Istnieje wielu dostawców aplikacji do monitorowania telefonów komórkowych. Nie wszystkie z nich są poważne. Dlatego w każdym przypadku użytkownicy powinni przyjrzeć się bliżej. W przeciwnym razie, zamiast wylądować na wybranym urządzeniu, dane mogłyby szybko krążyć bez ochrony w sieci.

Zebraliśmy aplikacje monitorujące od dostawców, które również zostały sklasyfikowane przez ekspertów jako bezpieczne i wyraźnie wymieniliśmy ich funkcje, ceny i dane techniczne w poniższej tabeli.

Ważne: w Internecie jest wielu darmowych motocyklistów, którzy nazywają siebie podobnymi lub nawet oferują fałszywe aplikacje pod tymi samymi nazwami. Nie przejmujemy żadnej gwarancji za szkody spowodowane pobraniem przedstawionych tutaj aplikacji lub podobnych.

Która aplikacja do monitorowania telefonu komórkowego jest dla mnie odpowiednia?

Większość aplikacji do nadzoru nie jest dostępna dla telefonów z systemem Windows. Niektóre aplikacje do nadzoru są dostępne tylko na iPhone'y, inne tylko na telefony z Androidem. Po wybraniu żądanego systemu operacyjnego poniższe kryteria pomogą w wyborze odpowiedniej oferty. Im więcej zawiera oferta, tym lepiej:

 • Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?
 • Czy uwzględniono tylko podstawowe funkcje lub specjalne dodatki, które nie są dostępne gdzie indziej (np. Obejmuje monitorowanie WhatsApp lub Tinder)?
 • Czy można śledzić koszty?
 • Czy w Internecie są już dostępne pozytywne opinie od innych użytkowników?
 • czy producent oferuje niemiecką stronę wsparcia?

Niewidoczna aplikacja monitorująca dla użytkowników prywatnych: Aplikacja MSpy jest obecnie szczególnie popularna wśród użytkowników prywatnych. Ponieważ nie jest widoczny dla osoby monitorowanej i jest łatwy w obsłudze.

Wszechstronne profesjonalne warianty: według informacji poufnych detektywi i inni eksperci ds. Bezpieczeństwa często polegają na drogich aplikacjach szpiegowskich Spyera i Flexispy.

Dla wszystkich czterech istnieją również znacznie tańsze opcje rezerwacji zamiast wspomnianych tutaj rocznych subskrypcji, z których niektóre mają krótszy okres lub mają tylko podstawowe funkcje.

Poniższy film pokazuje, jak zainstalować aplikację monitorującą:

Czy monitorowanie telefonu komórkowego jest zawsze nielegalne, czy są wyjątki?

Klasyczne aplikacje do nadzoru są często instalowane na telefonach komórkowych swoich dzieci przez rodziców. Na przykład pokazują, kiedy dziecko kończy szkołę. Na przykład w sytuacji awaryjnej użytkownicy aplikacji Familonet otrzymują na swój smartfon wiadomość push, która pokazuje dokładną lokalizację ich dziecka.

Tę samą funkcję spełniają lokalizatory GPS na nadgarstek, inteligentne zegarki czy specjalne breloczki, dzięki którym nawet małe dzieci bez własnego smartfona mogą znaleźć się w dowolnym miejscu. Niektóre z nich zawierają również przycisk SOS, za pomocą którego dzieci mogą same poprosić o pomoc. Takie systemy mogą uczynić dzieci bezpieczniejszymi, pod warunkiem, że dzieci wiedzą, że ich rodzice mają na nie oko cyfrowo i dlaczego to robią. Bez wiedzy o potomstwie rodzice działają w legalnej szarej strefie.

Z kolei rozbudowane aplikacje szpiegowskie dla dorosłych naruszają prywatność właściciela smartfona, potajemnie monitorując inne osoby. Dlatego każdy, kto zamierza potajemnie kontrolować swojego partnera, podlega karze i może zostać skazany na okres do dwóch lat więzienia. Nawiasem mówiąc, równie nielegalne jest udostępnianie oprogramowania szpiegowskiego pracownikom lub klientom w celu uzyskania danych osobowych. Ponadto informacje zebrane za pomocą aplikacji monitorujących nie mogą być wykorzystywane w sądzie przeciwko pracownikowi. Z drugiej strony, jeśli szef zatrudni prywatnego detektywa po tym, jak zaintrygowało go oprogramowanie szpiegowskie, potajemnie monitorowani ludzie mogą wpaść w poważne kłopoty.

Podsumowując można powiedzieć: Smartfon może być monitorowany tylko wtedy, gdy właściciel został o tym poinformowany i wyraził na to zgodę. Niektóre osoby instalują takie funkcje, na przykład, aby móc ponownie znaleźć swój telefon komórkowy w przypadku jego zgubienia lub kradzieży.

Z drugiej strony, po prostu przekazanie aplikacji komuś innemu jest zarówno moralnie wątpliwe, jak i prawnie wątpliwe. Dlatego dostawcy aplikacji szpiegowskich zwykle zaznaczają w swoich warunkach, że potajemne użycie jest zabronione w celu ochrony przed konsekwencjami prawnymi. Poza tym inwigilacja bliskich, jeśli zostanie odkryta, może doprowadzić do skrajnej utraty zaufania.

Wykryj nadzór telefonu komórkowego: czy ktoś włamał się na Twój smartfon?

Wyśledzenie aplikacji szpiegowskiej jest zwykle utrudnione przez fakt, że wielu dostawców nadaje swoim funkcjom monitorowania tryb niewidoczności i albo w ogóle nie pokazuje ikon aplikacji, albo wyświetla je pod wprowadzającymi w błąd nazwami (np. Zarządzanie urządzeniami) na wyświetlaczu. To wyraźnie przeczy powiadomieniu właściciela smartfona podczas korzystania z niego, które jest zwykle wymagane w regulaminie.

Wykryj monitorowanie telefonu komórkowego z Androidem

Poniższy przewodnik przedstawia sposób wykrywania i usuwania oprogramowania szpiegowskiego na zhakowanym telefonie z systemem Android.

Oznaki manipulacji telefonem komórkowym lub szpiegostwa:

 • Niespodziewanie wysokie zużycie baterii
 • silny transfer danych
 • Smartfon jest ciepły nawet w trybie czuwania
 • Ekranu nie można wyłączyć lub przypadkowo włącza się
 • Wyłączenie trwa wyjątkowo długo
 • Dziwne wiadomości tekstowe wskazujące na awarię pilota

Jeśli kilka z tych czynników występuje jednocześnie, jest to oznaka niepożądanego dostępu z zewnątrz. Wtedy pomogą następujące środki zaradcze.

Znajdź oprogramowanie szpiegowskie:

 • Wszystkie aplikacje sprawdzają, czy nowe zostały niezauważone
 • Użyj aplikacji do zarządzania plikami (np. ES File Explorer), aby sprawdzić wszystkie istniejące foldery i nazwy plików pod kątem nieprawidłowości
 • Sprawdź, czy autoryzacja administracyjna została rozszerzona przez nieznajomych poprzez rootowanie. Jeśli pojawi się aplikacja SuperSU, jest to wyraźny znak zakorzenienia.

Usuń tryb monitorowania telefonu komórkowego:

 • Usuń procesy i aplikacje z oznaczeniem „monitor" lub „szpieg"
 • Użyj aplikacji zabezpieczającej lub antywirusowej
 • Zresetuj urządzenie do ustawień fabrycznych

Ważne: niektóre aplikacje kamuflują się tak dobrze, że nawet eksperci mogą uznać je za trudne. Dlatego tylko całkowite zresetowanie smartfona do ustawień fabrycznych jest całkowicie bezpieczne.

Wykryj i zablokuj nadzór nad iPhonem

Do manipulowania urządzeniem Apple prawie zawsze potrzebny jest jailbreak. Tylko w ten sposób można korzystać z aplikacji, które nie pochodzą z Apple Store. O tym, czy taki jailbreak został przeprowadzony potajemnie, można się dowiedzieć na przykład za pomocą aplikacji takich jak Icy, Absinthe czy Cydia.

W przypadku, gdy dobre oprogramowanie monitorujące ukrywa jailbreak, dezaktywacja jest możliwa tylko poprzez najpierw utworzenie kopii zapasowej własnych danych, a następnie wykonanie aktualizacji iOS.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.