STRONA GŁÓWNAŚledzić Automatyczna SekretarkaCzy aplikacja szpiegowska jest kompatybilna z innymi telefonami komórkowymi?

Czy aplikacja szpiegowska jest kompatybilna z innymi telefonami komórkowymi?

Jak automatycznie nagrywać dźwięk rozmowy - Android ukryty rejestrator rozmów

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Nie mogę ci powiedzieć, które oprogramowanie szpiegujące telefon jest najlepsze dla twoich potrzeb; jest zbyt wiele zmiennych do rozważenia. Ale mogę powiedzieć, które firmy są godne zaufania i zapewniają dobrą obsługę. Musisz zdecydować, jakie informacje chcesz znać, jaki telefon chcesz sprawdzić, a na koniec wybrać odpowiednią usługę. Mogę polecić kilka firm, które wypróbowałem, które oferują świetne produkty i usługi.

# 1 - FlexiSPY

FlexiSPY to najlepsze oprogramowanie szpiegowskie na smartfony, jakie kiedykolwiek próbowałem. FlexiSPY dostarcza mobilne oprogramowanie szpiegowskie od 2005 r. Posiada najbardziej zaawansowane funkcje pomagające monitorować korzystanie z telefonu komórkowego i jest dostępne na różnych platformach mobilnych, w tym na iPhone, iPad, Android, Blackberry i Nokia. Symbian. W kilka minut możesz pobrać i zainstalować aplikację szpiegowską FlexiSPY i rozpocząć nagrywanie takich czynności jak: wiadomości tekstowe, rozmowy telefoniczne, lokalizacje GPS, Facebook, Viber, BBM, iMessages, czaty WhatsApp, wiadomości Skype, zdjęcia i filmy, e - Maile, strony internetowe odwiedzone i więcej.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

FlexiSPY jest dostępny w dwóch wersjach: Premium i Extreme. Wersja Extreme ma bardziej zaawansowane funkcje niż wersja Premium i daje jeszcze więcej możliwości sterowania telefonem komórkowym. Funkcje, które prezentujemy poniżej, sprawiają, że FlexiSPY Extreme jest najlepszym na rynku i pokazuje, jak skuteczne może być to oprogramowanie.

· Przechwytywanie połączenia: ta funkcja umożliwia odsłuchiwanie rozmowy w czasie rzeczywistym podczas jej wykonywania.

· Nagrywanie rozmów: zdalne nagrywanie wszystkich połączeń wykonywanych lub odbieranych przez kontrolowany telefon. Wszystkie nagrania rozmów są przesyłane do panelu sterowania FlexiSPY.

· Nagrywanie otoczenia: otoczenie telefonu jest nagrywane i przesyłane do panelu sterowania jako plik mp3. Możesz także słuchać jej w czasie rzeczywistym.

· Szpiegowanie haseł (łamacz haseł): mocna strona firmy. Ta rzadka funkcja umożliwia szpiegowanie wszystkich haseł wprowadzonych za pomocą telefonu komórkowego. Możesz łatwo zobaczyć hasła używane w aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych, wiadomościach e - Mail i aplikacjach w ogóle.

RemCam: Ta funkcja umożliwia zdalne sterowanie aparatem telefonu w celu robienia zdjęć, które są następnie przesyłane na Twoje konto.

· Natychmiastowa lokalizacja GPS: znajdź swoją aktualną lokalizację GPS i wyświetl ostatnie lokalizacje na mapie.

· Zdalne sterowanie telefonem: FlexiSPY umożliwia zdalne wprowadzanie zmian za pośrednictwem panelu internetowego online. Jest to funkcja, której nigdy nie widziałem w innych aplikacjach sterujących.

Dzięki FlexiSPY Extreme możesz monitorować praktycznie wszystkie czynności, które mają miejsce na sterowanym telefonie, a także poznać jego lokalizację, hasła do mediów społecznościowych i otaczające środowisko - To wszystko pod Twoją kontrolą. Po zainstalowaniu aplikacji flexispy i skonfigurowaniu ustawień, czynności wykonywane na telefonie komórkowym będą gromadzone i przechowywane na serwerach Flexispy, aby można było je zobaczyć, łącząc się z panelem sterowania z komputera lub urządzenia przenośnego.

Serwis i pomoc

Zawsze otrzymywali doskonałe oceny za swoją obsługę i wsparcie. Wiele skarg, które możesz przeczytać na forach dotyczących oprogramowania do sterowania urządzeniami mobilnymi, wynika z braku odpowiedzi na problemy użytkowników. Trudno znaleźć wiele dobrych, jeśli chodzi o pomoc tej firmy.

Pomoc w instalacji - Wiele osób ma problemy z tym krokiem, a FlexiSPY wprowadziło kreatora instalacji, który poprowadzi Cię przez proces instalacji - Oprogramowanie FlexiSpy jest prawdopodobnie najłatwiejsze do zainstalowania dla kogoś, kto próbuje go po raz pierwszy.

Usługa instalacji - Za niewielką cenę mogą Jailbreak lub zrootować Twoje urządzenie i w pełni skonfigurować oprogramowanie Flexispy, co sprawia, że jest to naprawdę łatwe dla początkujących użytkowników.

Ponadto możesz zażądać zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od zakupu.

Mają dobre media na swojej stronie, w tym nawet sekcję wideo, i zapewniają wsparcie 24/7 poprzez czat w czasie rzeczywistym i system sprzedaży biletów e - Mail. Ich pomoc jest dostępna przez 6 dni w tygodniu przez całą dobę - Są zamknięte tylko w niedziele.

Zidentyfikowali jeden z największych problemów na rynku oprogramowania szpiegowskiego i jako jedni z pierwszych znaleźli rozwiązanie: dobrą obsługę klienta. Czy nie uważasz, że to wszystko wystarczy, aby zmotywować cenę stawki premium?

Mój wniosek - O co chodzi

Na rynku oprogramowania szpiegowskiego sytuacja uległa zmianie. W tej chwili Flexispy jest JEDYNĄ firmą oferującą zaawansowane funkcje - Przechwytywanie połączeń, nagrywanie rozmów, nagrywanie otoczenia i zdalnie sterowaną kamerę. Jeśli czujesz potrzebę posiadania którejkolwiek z tych funkcji, to oprogramowanie jest po prostu jedyną, która może Ci je zapewnić.

Więc czy powinieneś używać flexispy? Jeśli chcesz monitorować telefon komórkowy przez krótki czas, a podstawowe możliwości raportowania są wszystkim, czego potrzebujesz, to Flexispy prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Możesz rozważyć jeden z innych programów - MSpy lub MobileSpy. Ich funkcje mogą konkurować z tańszą wersją i oferują krótkoterminowe kontrakty, więc warto się nad tym zastanowić.

Teraz decyzja należy do Ciebie: musisz pomyśleć o tym, co musisz kontrolować i ile chcesz wydać.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć informacje na oficjalnej stronie Flexispy

# 2 - MSpy

mSpy to potężne narzędzie do monitorowania z kilkoma naprawdę niesamowitymi funkcjami. Jest prosty w obsłudze i kompatybilny z urządzeniami iOS i Android. To, co naprawdę podoba mi się w mSpy, to to, że umożliwia monitorowanie iPhone'a lub iPada bez uciekania się do Jailbreak! Podobnie jak inne wymienione tutaj aplikacje szpiegowskie na telefony, ma wszystkie podstawowe funkcje, w tym sprawdzanie wiadomości tekstowych, śledzenie GPS, możliwość czytania wiadomości błyskawicznych itp. Ale ma też kilka unikalnych cech, które wyróżniają go spośród innych. Przyjrzyjmy się tym funkcjom.

1) mSpy bez Jailbreak: zostało wydane oprogramowanie mSpy dla iPhone'a, które nie wymaga jailbreak! Teraz, w ciągu zaledwie kilku minut, możesz sterować iPhonem bez uciekania się do Jailbreak. Nie musisz nawet instalować aplikacji na swoim urządzeniu. Zamiast tego aktywność jest wyodrębniana z konta iCloud i będzie widoczna w panelu sterowania online.

2) Funkcja Keylog: Dzięki tej funkcji możesz zobaczyć wszystkie znaki wpisywane na monitorowanym telefonie, a tym samym wiedzieć, co piszą w komunikatorach internetowych, takich jak Skype i WhatsApp. Ta funkcja jest dostępna tylko na urządzeniach z Androidem.

3) Blokuj strony internetowe i aplikacje: mSpy może być używany przez rodziców jako oprogramowanie do kontrolowania telefonów komórkowych ich dzieci. Pozwala rodzicom blokować szkodliwe witryny, takie jak pornografia, hazard i sieci społecznościowe. Ponadto możesz kontrolować, które aplikacje / gry mogą być używane.

4) Geo - Ogrodzenie: Korzystając z mapy w panelu kontrolnym mSpy, możesz oznaczyć jako „Dozwolone" lub „Odmowa" dowolną liczbę obszarów i otrzymywać natychmiastowe alerty za każdym razem, gdy Twoje dzieci wejdą lub opuszczą jeden z tych obszarów.

5) Nieograniczone przełączanie urządzeń: Twoja licencja mSpy może być aktywna tylko na jednym urządzeniu na raz, ale możesz dezaktywować licencję na urządzeniu początkowym i ponownie aktywować ją na nowym. Może to być przydatne na przykład, jeśli chcesz wypróbować aplikację na telefonie przed zainstalowaniem jej na telefonie dziecka.

6) Obsługa klienta 24/7: Wiem, inne firmy też oferują to samo, ale nie na poziomie mSpy. Większość firm zapewnia jedną lub dwie opcje kontaktu - Zwykle telefonicznie i pocztą elektroniczną. mSpy oferuje cztery sposoby skontaktowania się z nimi: telefon, e - Mail, czat w czasie rzeczywistym i Skype.

mSpy ułatwia wypróbowanie ich panelu sterowania przed zakupem subskrypcji. Możesz uzyskać dostęp do wersji demonstracyjnej z ich witryny, klikając link. Spodoba ci się panel sterowania, który oferuje ten mobilny system monitorowania. Wejdź na ich stronę i przekonaj się sam.

A to nie wszystko, oferują dziesięciodniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteś zadowolony z ich produktu. W przeciwieństwie do niektórych mniej renomowanych firm naprawdę wywiązują się ze swoich obietnic!

Imię, któremu możesz zaufać?

Jest sprzedawany przez firmę MTechnology Ltd, która ma biura zarówno w Wielkiej Brytanii, jak iw Stanach Zjednoczonych i zdobyła dobrą reputację w tej dziedzinie. Firma wkłada wiele wysiłku w rozwój dobrej obsługi klienta i pomimo dziesięciodniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, oferuje bezpieczne wsparcie telefoniczne i metody płatności za pomocą karty kredytowej, debetowej i PayPal.

Ta aplikacja sprzedaje się bardzo dobrze od kilku lat i myślę, że można śmiało powiedzieć, że jest to niezawodna opcja, na której można polegać przez długi czas. Z mSpy nie ma żadnego oszustwa!

Jeśli chodzi o ostateczny wybór, decyzja należy do Ciebie. Musisz zrozumieć, co chcesz uzyskać od aplikacji szpiegowskiej. Pomyśl o wszystkich oferowanych funkcjach i opcjach, a także o cenie.

Jeśli potrzebujesz niezawodnego systemu sterowania z szeroką gamą funkcji zarządzania, to z pewnością nie znajdziesz lepszego. Tylko FlexiSpy może zaoferować więcej w zakresie zaawansowanego monitorowania, takiego jak nagrywanie rozmów itp.

Osobiście podoba mi się to oprogramowanie szpiegowskie: jest wiele powodów, aby je wybrać, nie tylko funkcje i wsparcie, ale także świetna strona internetowa i dobrze zaprojektowany panel sterowania.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć informacje na oficjalnej stronie mSpy

# 3 Mobistealth

Po raz pierwszy użyłem mobistealth około trzech lat temu, kiedy zlecono mi zainstalowanie oprogramowania kontrolnego Mobistealth na telefonach komórkowych mojej firmy. Z perspektywy czasu to niesamowite, jak ewoluowały rzeczy - Obecna technologia jest rzeczywiście bardzo zaawansowana w porównaniu do tamtych czasów!

W tym czasie miałem problemy z Mobistealth i przestałem go używać. Oprogramowanie działało całkiem dobrze, ale ich interfejs sieciowy był strasznie błędny i mnie nie satysfakcjonował.

Innym problemem było to, że strona często nie działała, więc nie można było się zalogować, aby zobaczyć dzienniki.

Zresztą, mimo że zrezygnowałem z korzystania z MobileSpy, postanowiłem dać mu kolejną szansę w poszukiwaniu alternatyw, które realizuję w tym okresie.

Jak działał Mobistealth?

Funkcjonalność

Wszystkie najlepsze programy sterujące zapewniają standardowe możliwości raportowania. Wśród nich jest również Mobi - Stealth, który oferuje dwa różne pakiety w zależności od modelu telefonu: Pro i Pro - X. Przedstawiam krótki przewodnik po tych dwóch opcjach, ale przed dokonaniem zakupu sprawdź sam na ich stronie internetowej (są to rzeczy które zmieniają się od czasu do czasu).

  • Zalety: Ten pakiet, który oferuje tylko standardowe funkcje raportowania (dzienniki połączeń, wiadomości tekstowe SMS, lokalizacja GPS, powiadomienie o wymianie karty SIM, lokalizacja przy braku sygnału GPS i dzienniki historii przeglądarki) może być wystarczające dla potrzeb niektórych osób.
  • PRO - X: oferuje wszystkie funkcje pakietu Pro, ale dodatkowo oferuje również nagrywanie rozmów, nagrywanie otoczenia, dziennik Gmaila i nagrywanie czatu Skype / WhatsApp / Viber.

Nowa funkcja nagrywania rozmów

Mobistealth niedawno ogłosił tę funkcję, która będzie dostępna wyłącznie dla telefonów z systemem Android - To wspaniała wiadomość! Obecnie testuję tę funkcję i wygląda na to całkiem niezawodnie (wkrótce zaktualizuję swoje wnioski). Wygląda na to, że próbują ominąć Flexispy.

Dzięki Pro możesz także monitorować usługę przesyłania wiadomości WhatsApp (kolejna bardzo zaawansowana możliwość).

Nowe rozwiązanie bez Jailbreak

Niedawno udostępnili opcję monitorowania poprzez tworzenie kopii zapasowych w iCloud (podobnie jak usługa MSpy bez jailbreakingu). Ponownie potrzebujesz Apple ID i hasła, a urządzenie musi być skonfigurowane z kopiami zapasowymi iCloud. Zapewnia ograniczoną kontrolę, ale lepiej niż nic, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz Jailbreak.

Zgodność z telefonami

Wprowadzono tutaj duże ulepszenia: jest kompatybilny z większością smartfonów. Są na równi z innymi usługami i stale aktualizują się również podążając za postępem systemów operacyjnych (iOS 9 dla iPhone'a, Android 5.2 Lollipop i BlackBerry 7, kiedy ten artykuł został napisany), ale możesz sprawdzić ich stronę, aby zobaczyć tabele zaktualizowana kompatybilność. Zgodność z telefonami to kolejny ważny znak rozwoju oprogramowania.

Pomoc i wsparcie

Podobnie jak niektóre inne usługi, zapewniają czat w czasie rzeczywistym i system zgłoszeń do pomocy technicznej oparty na e - Mailu. Skontaktowałem się z ich obsługą techniczną po prostu, aby to przetestować i uzyskałem szybkie odpowiedzi na moje pytania zarówno przed, jak i po zakupie. Mają też pomoc telefoniczną.

Wsparcie jest niezbędne podczas pobierania i konfigurowania oprogramowania i ważne jest, aby wiedzieć, że można uzyskać pomoc. Ich instrukcje dotyczące instalacji programu były jasne i łatwe do naśladowania, podobnie jak inne programy: po dokonaniu zakupu wyślą Ci instrukcje e - Mailem i łącze do pobrania. Dla osoby, która już zainstalowała jakieś programy, wydaje się to naprawdę proste, ale za pierwszym razem może być trochę zniechęcające: dobra pomoc i jasne instrukcje są bardzo ważne.

Mój wniosek

Byłem mile zaskoczony ulepszeniami wprowadzonymi przez Mobi - Stealth od czasu ostatniego użycia. Firma oczywiście nadal ulepsza swój produkt i obrała kierunek w kierunku bardziej etycznego i długoterminowego podejścia marketingowego. Firma jest więc wiarygodna i nie jest to oszustwo.

Czy to najlepsze oprogramowanie szpiegowskie z największą liczbą funkcji? Nie, ale jest to dobry produkt i stanowi realną alternatywę dla oprogramowania takiego jak Flexispy (obecnie najlepsze) i MSpy. To dobry wybór ze średniej półki i będzie więcej niż wystarczający, aby zadowolić większość ludzi dostarczonymi informacjami.

Naprawdę doceniam prostotę instalacji i fakt, że nowy panel sterowania użytkownika jest dobrze skonstruowany. Naprawdę musisz się temu przyjrzeć: nie zadowalaj się moim słowem!

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.