STRONA GŁÓWNAAplikacja Kontrola RodzicielskaAplikacje społecznościowe mają największy wpływ na dziewczyny

Aplikacje społecznościowe mają największy wpływ na dziewczyny

Jak zdalnie monitorować telefon dziecka - Program kontroli rodzicielskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Sieci społecznościowe są bardziej niż kiedykolwiek w centrum naszego życia. I koniecznie niebezpieczeństwa związane z sieciami społecznościowymi… I oczywiście to dziewczyny byłyby najbardziej dotknięte.

Wirtualny świat dosłownie zmienił nasz sposób życia. Dziś możemy porozumieć się z osobą, której pozornie nie znamy i której być może nigdy nie spotkamy. Jak dobrze ujmuje to reklama, świat stał się wioską.

Możesz komunikować się z każdym, kiedy i jak chcesz. SMS - Y, połączenia, wiadomości błyskawiczne, wiadomości lub rozmowy wideo.

Z wszystkich tych możliwości korzystają oczywiście miliony ludzi, którzy chętnie z nich korzystają. Ale jeśli to wszystko jest w porządku, jest też ciemna strona nowych technologii.

Badanie pokazuje zagrożenia związane z mediami społecznościowymi

W rzeczywistości nie jest to dla nikogo duża wiadomość, ale media społecznościowe nie są dobre dla zdrowia psychicznego młodych ludzi, zarówno dziewcząt, jak i chłopców.

Ale w rzeczywistości badanie wykazało właśnie, że zagrożenia społeczne dotykają bardziej dziewczęta niż chłopców.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Essex zgromadziły dane dotyczące ponad 10 000 rodzin w Wielkiej Brytanii w latach 2009–2015. Dzieci objęte tym badaniem miały od 10 do 15 lat.

Szczególnie badano zdrowie psychiczne. Radość i sposób przebywania w różnych sferach ich życia zostały więc dokładnie przeanalizowane, tak jak w szkole, ich relacje z rówieśnikami i inne wyzwania społeczne i emocjonalne.

Wyniki opublikowane w badaniu!

Młode dziewczyny częściej korzystają z mediów społecznościowych niż chłopcy. A ich zdrowie psychiczne ogromnie cierpi. Młode dziewczyny w wieku powyżej 10 lat spędzałyby co najmniej 1 godzinę w różnych aplikacjach i mediach społecznościowych za pośrednictwem smartfona połączonego z Internetem.

7% młodych ludzi poniżej 10 roku życia spędza mniej czasu niż dziewczęta w aplikacjach społecznościowych.

W wieku 15 lat zainteresowanie rośnie! 43% nastolatków korzysta z komunikatorów internetowych co najmniej dwie godziny dziennie.

Podobnie co najmniej 31% nastolatków poniżej 15 roku życia korzysta z aplikacji społecznościowych przez co najmniej godzinę każdego dnia.

Młodzież w wieku około 10 lat ma problemy zdrowotne, takie jak brak chęci do życia. W porównaniu z innymi młodymi ludźmi stwarzają też trudności emocjonalne.

Niebezpieczeństwa mediów społecznościowych dla młodych dziewcząt i chłopców

Cyberprzemoc

Cyberprzemoc to zjawisko, które opanowało media społecznościowe. Dziś żaden nastolatek nie może powiedzieć, że nie miał doświadczenia w zakresie zastraszania w Internecie.

A młode dziewczyny są najbardziej zaniepokojone niebezpieczeństwami mediów społecznościowych, ponieważ są bardziej zainteresowane nawiązywaniem kontaktu z płcią przeciwną.

Spędzają też więcej czasu w mediach społecznościowych niż chłopcy. Znęcanie się jest wszędzie, w szkole, na ulicy itp. Sytuacja jest równie okropna, niezależnie od tego, czy jesteś dziewczyną, czy chłopcem.

Cyberprzemoc

Stalkerzy jako pierwsi szukają młodych dziewcząt w Internecie. Są to zawsze młodzi dorośli lub nastolatki, najczęściej starsze niż ich ofiary. Chcą przede wszystkim nawiązać przyjaźń, a po kilku randkach w mediach społecznościowych starają się uzyskać więcej danych osobowych i starają się spotkać nastolatki w prawdziwym życiu.

Z drugiej strony młodzi chłopcy również są ofiarami molestowania, ale w mniejszym stopniu.

Pedofilia

Pedofile są teraz przyzwyczajeni do polowania na swoje ofiary w Internecie, zwłaszcza na młodych chłopców.
'

Patrzą na różne profile online z niskim poziomem bezpieczeństwa. W ten sposób uzyskują dane osobowe, takie jak nazwisko, imię, szkoła, adres osobisty itp.

A potem próbują spotkać się z nimi w prawdziwym życiu. Mam zamiar wiedzieć, że pedofile są szeroko obecni na wielu platformach mediów społecznościowych.

Wśród innych problemów, które tym bardziej dotykają młode dziewczyny, można zauważyć depresję, lęk i wiele innych, które mogą zagrozić ich samopoczuciu.

Niebezpieczeństwa sieci społecznościowych: jakie złe nawyki?

Seksting

Młode dziewczyny mają bardziej zły nawyk angażowania się w problemy z seksem. Co więcej, spędzają godziny za ekranami.

Młode dziewczyny są bardziej przyzwyczajone niż młodzi chłopcy do kręcenia krótkich, półnagich filmów lub ujawniania ich intymności. Następnie publikują je w sieciach społecznościowych.

Korzystanie z kodu

Obecnie dość często zdarza się, że młode dziewczyny komunikują się za pomocą zaszyfrowanych wiadomości, używając różnych kodów, aby oszukać rodziców i komunikować się z przyjaciółmi lub chłopakiem. Jednak korzystanie z tych zaszyfrowanych wiadomości stanowi prawdziwe wyzwanie dla rodziców i zagrożenie dla nastolatków.

Oto kilka zakodowanych wiadomości używanych przez młodsze pokolenia:

LH6 dla Uprawiajmy seks: zaproszenie do uprawiania seksu.

IWSN: Chcę teraz seksu

Wyzwania w mediach społecznościowych

Wyzwania w mediach społecznościowych są coraz większe i nie są one pozbawione ryzyka. Najlepszym przykładem takiej sprawy jest niewątpliwie Blue Whale Challenge.

Ale jest wiele innych podobnych. Badania pokazują, że młodzi ludzie łatwo dają się uwieść tym modnym wyzwaniom. Ale ich wysoki poziom emocjonalny często powoduje u nich zaburzenia emocjonalne.

Jak rodzice mogą chronić swoje córki przed niebezpieczeństwami mediów społecznościowych?

Najłatwiejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby chronić swoje dzieci, a zwłaszcza córki, przed niebezpieczeństwami mediów społecznościowych, jest bez wątpienia zainstalowanie oprogramowania do kontroli rodzicielskiej.

Najbardziej istotne na tym poziomie są niewątpliwie programy szpiegowskie, takie jak Mspy, Hoverwatch i Flexispy. Dzięki oprogramowaniu szpiegującemu zawsze będziesz mieć oko na działania swoich nastolatków.

Aplikacje na Androida pozwalają rodzicom bardziej ogólnie regulować korzystanie z mediów społecznościowych i smartfonów.

Dzięki oprogramowaniu szpiegującemu za pomocą kilku kliknięć rodzice, którzy chcą zająć się swoimi dziećmi, mogą uzyskać dostęp do SMS - Ów, MMS - Ów, połączeń, poczty, historii przeglądania itp.

Dzięki temu wszystkie wysłane wiadomości, filmy i rozmowy mogą być przeglądane i, w stosownych przypadkach, nagrywane. Można również wykonać zrzuty ekranu różnych aplikacji i innych stron mediów społecznościowych.

Rodzice mogą również chronić swoje dzieci przed zagrożeniami związanymi z mediami społecznościowymi, zdalnie sterując telefonem komórkowym. Na przykład mogą zakończyć sexting, jeśli zrobi to nastolatek.

Mogą zablokować dostęp do internetu, jeśli ich córka ma zamiar wysłać sexting lub nawet półnagie wideo. Mogą również blokować połączenia od osób, które nie powinny dzwonić itp.

Rodzice, którzy instalują oprogramowanie szpiegujące na telefonach swoich dzieci, wciąż mają wiele możliwości, takich jak GPS, a nawet nagrania dźwięków otoczenia.

Podsumowując, rodzice wiecie, że nastolatki, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, spędzają ze swoimi smartfonami kilka godzin dziennie.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.