STRONA GŁÓWNAAplikacja Kontrola RodzicielskaAplikacja szpiegowska dla rodziców do kontrolowania telefonów swoich dzieci

Aplikacja szpiegowska dla rodziców do kontrolowania telefonów swoich dzieci

Jak zdalnie monitorować telefon dziecka - Program kontroli rodzicielskiej

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

O ile w przeszłości bycie rodzicem szło w parze z uproszczoną ochroną dzieci poprzez zapewnienie im spokojnego otoczenia, to w dzisiejszych czasach wiele się zmieniło. Badania pokazują, że od 6 roku życia dzieci mają tendencję do samodzielnego opanowywania korzystania z internetu. Taka sytuacja otwiera drogę do wielu niebezpieczeństw. Aby uniknąć poważnych konsekwencji, jakie może wyniknąć z korzystania z Internetu za pośrednictwem smartfonów, oprogramowanie szpiegujące dla tabletów, telefonów i komputerów zapewnia pełną ochronę. Wypróbuj oprogramowanie szpiegujące CellSpy, aby stale czuwać nad swoimi dziećmi.

Znaczenie kontroli rodzicielskiej

Od 6 roku życia wiele dzieci usamodzielnia się w Internecie. Dzięki interakcjom szkolnym i społecznym uczą się tworzyć konta do zabawy, nauki lub interakcji. Gdy już wiedzą, jak założyć konto online, otwierają się w mediach społecznościowych i oglądają filmy. Od tego momentu mogą szybko stać się celem pedofilów lub bez Twojej wiedzy wymieniać smsy z prawdziwymi nieznajomymi.

Aplikacja Szpiegowska Telefon
Monitoruj połączenia, SMS, GPS, aparat, zdjęcia, filmy, Whatsapp, Facebook itp.
Pobierz AplikacjęZobacz demo

Ci drudzy wykorzystują zaufanie i naiwność dzieci, które są prześladowane. Ponadto w środowisku szkolnym młodzi ludzie są wykorzystywani w Internecie. Podstawą tego bardzo rozpowszechnionego cybernękania jest coraz większy dostęp młodych ludzi do internetu. Chociaż integralność fizyczna i psychiczna ludzi może być zagrożona, aktywność online może być również niebezpieczna finansowo. Na przykład gry online mogą skłonić dziecko do dokonywania płatności bez Twojej zgody.

Korzystanie z oprogramowania szpiegującego CellSpy pozwala poznać dokładną lokalizację dziecka. Wielu rodziców często zaniedbuje ten fizyczny aspekt ochrony, który pozostaje niezbędny, ponieważ przez większość czasu nastolatki spotykają nieznajomych w miejscach oddalonych od środowiska szkolnego.

Instalowanie CellSpy do szpiegowania telefonu

Instalacja CellSpy na telefonie zajmuje tylko kilka minut. Jest kompatybilny z wieloma komputerami, tabletami i smartfonami. Aplikacja jest rzeczywiście na tyle różnorodna, że można ją zainstalować w systemach operacyjnych takich jak Windows, MAC, iOS i Android.

Przed instalacją musisz rootować lub jailbreakować telefon. W takim przypadku niektóre parametry oprogramowania będą niedostępne. Po wykonaniu tego kroku kup Mpsy online, zabierz telefon do szpiegowania i otwórz link do pobrania aplikacji, którą wcześniej wysłałeś pocztą e - Mail.

Umożliwi pobranie oprogramowania CellSpy na smartfon. Zainstaluj oprogramowanie, a następnie uruchom aplikację, akceptując ogólne warunki użytkowania. Aby pozostać niezauważonym, wybierz opcję „Nie pokazuj ikony spyware na desce rozdzielczej", oprogramowanie staje się wtedy niewykrywalne. Wprowadź kod identyfikacyjny klienta, aby aktywować odbiór danych osobowych. Ten identyfikator jest wysyłany do obszaru kontroli online. Aby zakończyć instalację, uruchom ponownie telefon docelowy.

Po ponownym uruchomieniu możesz monitorować zdalnie bez konieczności zbliżania się do telefonu. Wszystkie otrzymane informacje zostaną wysłane do przestrzeni kontrolnej, która automatycznie synchronizuje dane. Monitorowanie odbywa się zatem online.

Jak używać CellSpy do szpiegowania telefonu?

Po zainstalowaniu aplikacji korzystanie z niej nie wymaga dostępu do telefonu docelowego. Oprogramowanie prześle wszystkie potrzebne informacje w tle. Podobnie aktualizacje są aktywowane zdalnie. CellSpy ma specjalne konto dla każdego użytkownika, ten ostatni ma nieograniczony dostęp do telefonu docelowego. Dostępne są niestandardowe identyfikatory i możesz wybrać hasło. Łatwe w użyciu rozwijane menu po lewej stronie platformy zapewniają dostęp do wszystkich funkcji.

To formatowanie umożliwia zarówno nowicjuszom, jak i specjalistom IT pracę na intuicyjnej i łatwej w użyciu platformie. Projekt jest również atrakcyjny i umożliwia użytkownikowi łatwe przetwarzanie wszystkich otrzymanych informacji bez zmęczenia. Ponadto wszystkie reklamowane funkcje są obecne i działają bez błędów.

Nie ma potrzeby instalowania urządzenia w telefonie, aby z niego korzystać. Twórcy oprogramowania zdają sobie sprawę, że potrzeba monitorowania dzieci może pojawić się w dowolnym momencie, do skonfigurowania monitorowania wystarczy dowolne urządzenie z połączeniem internetowym. Aby uzyskać dostęp do swojego konta, po prostu otwórz je za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.

Funkcje Mpsy do szpiegowania Twojego dziecka

CellSpy Premium oferuje wiele możliwości. Oprócz otwierania drzwi online na portalach społecznościowych, analizowane są również tradycyjne środki komunikacji. Fizyczna lokalizacja telefonu jest ostatecznie wymagana do zbierania danych, które nie zawsze są dostarczane przez informacje obecne w telefonie. Te różne cechy pomagają uzyskać pełny obraz sytuacji, jednocześnie zapobiegając niepewności rodziców co do sytuacji. Te liczne ustawienia pozwolą Ci z powodzeniem uzyskać dostęp do wszystkich danych w telefonie Twojego dziecka.

Zarządzanie połączeniami

CellSpy na Androida to doskonały szpieg do posiadania ogólnej historii połączeń. Połączenia wychodzące i przychodzące nie będą już mieć dla Ciebie żadnych tajemnic. Podobnie dostępne będą szczegóły, takie jak data, godzina i czas trwania połączeń. Blokowanie numerów, które uważasz za niepożądane, będzie bardzo proste. Nie będą już w stanie nawiązać kontaktu z Twoim dzieckiem. Te modyfikacje i zbieranie informacji będą możliwe dzięki dziennikom połączeń i ograniczeniu połączeń przychodzących.

Monitorowanie wiadomości

Ta niezwykle wydajna funkcjonalność zapewni Ci dostęp do wszystkich wymienianych wiadomości. Będzie można je nie tylko odtwarzać, ale także pobierać przychodzące lub wychodzące pliki multimedialne. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy wpisać parametr otrzymywanych i wysyłanych wiadomości.

Analiza aplikacji do przesyłania wiadomości

Badania wykazały, że duża część młodych ludzi woli używać sieci społecznościowych do komunikowania się. Uzbrojeni w te informacje, projektanci Mpsy postanowili otworzyć informacje zawarte na tych trudnych do szpiegowania witrynach. W tej dziedzinie CellSpy ma bardzo pozytywne recenzje. Analizowane są wiadomości wysyłane i odbierane w różnych sieciach społecznościowych, takich jak Skype, Instagram, WhatsApp, Viber, Snapchat, a zwłaszcza Facebook.

Aby uzyskać pełne informacje, pliki multimedialne są natychmiast zapisywane w galerii. Aby spersonalizować doświadczenie, takie jak Skype, Telegram, WhatsApp, iMessage, Viber, Snapchat, Facebook Messenger, LINE, Tinder, które nie są obsługiwane przez inne oprogramowanie szpiegowskie, są poddawane kontroli rodzicielskiej.

Lokalizacja GPS

Niezależnie od tego, czy jest to CellSpy na iPhone'a, Androida czy inne systemy operacyjne, śledzenie GPS telefonu jest dość skuteczne. Na przykład możesz zdefiniować strefę bezpieczeństwa, taką jak przestrzeń domu, szkoła i określone strefy, takie jak dom dziadków. Opcje takie jak aktualna pozycja GPS i geolokalizacja pozwalają zorientować się, gdzie na stałe przebywa Twoje dziecko, a dodatkowo mają dostęp do historii jego wielokrotnych ruchów.

Kontrola aplikacji i programów

Kontrola rodzicielska to także możliwość zarządzania aplikacjami i programami skonfigurowanymi przez Twoje dziecko. Na przykład możesz zablokować te, których nie chcesz się pojawiać. Oprócz zatrzymywania tych aplikacji, które uważasz za irytujące, nie będziesz musiał wchodzić do telefonu, aby zatrzymać te aplikacje. Instalacja keyloggera w CellSpy umożliwia zatem skuteczną interwencję zdalną. Aby się nim cieszyć, wystarczy wprowadzić ustawienia, takie jak keylogger, zainstalowane aplikacje i blokowanie aplikacji.

Przeglądanie plików multimedialnych

Zdjęcia i filmy są automatycznie zapisywane, więc możesz ich używać tak, jakbyś patrzył oczami dziecka. Przesyłając dane na swoje konto Mpsy, będziesz mógł je spokojnie przestudiować i podjąć działania w razie problemu. Funkcje zdjęć i wideo zapewnią dostęp do tych informacji.

Monitorowanie aktywności w Internecie

Oprogramowanie CellSpy umożliwia dostęp do wszystkich stron odwiedzanych przez Twoje dziecko, gdy tylko zostaną one otwarte z telefonu. Po konsultacji z nimi będziesz mógł zablokować treści, które uznasz za nieodpowiednie dla jego wieku. Funkcje takie jak alerty słów kluczowych, historia przeglądania, blokowanie witryn, zakładki witryn i sieci Wi - Fi pomogą Ci wygrać zakład.

Przeglądanie e - Maili

Unikalna dla CellSpy opcja ta śledzi wszystkie wychodzące i przychodzące wiadomości e - Mail na telefon. Aby to zrobić, po prostu wprowadź ustawienie przychodzących / wychodzących wiadomości e - Mail.

Dostęp do kontaktów i kalendarza

Przeglądanie kontaktów zapisanych w książce telefonicznej może zająć trochę czasu. Dzięki temu zorientujesz się, z kim Twoje dziecko ma kontakt. Ponadto kalendarz pozwoli Ci z wyprzedzeniem poznać wszystkie daty, które zostały zarejestrowane przez Twoje dziecko. Rzeczywiście, jeśli poświęca czas, aby je zatrzymać, to dlatego, że są ważne. Funkcje takie jak czynności kalendarza i kontakty dostarczą dokładniejszych informacji o spotkaniach zapisanych przez Twoje dziecko.

Jeśli potrzebujesz prostej, wygodnej i łatwo dostępnej aplikacji do monitorowania swojego dziecka na dowolnym nośniku, daj sobie oprogramowanie szpiegowskie CellSpy.

Znaleźć i zlokalizuj czyjś telefonem online, czytanie wiadomość telefonie od męża lub żony na innym telefony komórkowe. Najlepsza oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Jak zobaczyć ekran telefonu innych osób, historię połączeń, sms, rozmowę, wiadomości tekstowe, e-mail, lokalizację Gps, nagrywanie rozmów, zdjęcia, whatsApp, komunikator, facebook. Mobilna aplikacja szpiegowska może szpiegować i śledzić telefon z android mojego partnera. Aplikacja szpiegująca Pobierz za darmo i zainstalować plik apk na telefonu docelowym.